Ahojte všetci, mam taký problém a potrebujem poradiť.Viem že sa to tu už spomínalo a aj som to čítal ale napriek tomu vás prosím o pomoc.Mám 306/sedan 1998 a teraz v zime mi čosi puká v prístrojovej doske hlavne keď zapnem kúrenie.Zistil som že pukanie zväčša počuť na strane spolujazdca v oblasti airbagu.Okraje airbagu sa akosi vyduli a ja sa obávam aby airbag nevystrelil.Prosím poraďte čo mám s tým robiť.Dá sa to nejak opraviť alebo mám s tým isť do servisu?Skúsim priložiť aj fotky.Za vaše rady a odpovede vopred ďakujem.
[upravil dne 28.1.2009 rudipd]