Přejít na obsah

rudipd

Uživatel
  • Počet příspěvků

    91
  • Registrace

Vše od uživatele rudipd

  1. Ahojte vsetci neviete niekto kde by som sa dozvedel nieco o kvalitach nasich PHM? Alebo ake su vase nazory pripadne skusenosti.Ja chodim na Shell ale pocul som ze aj OMV su dobry.Asi nieje dobre pre motor ked sa strieda cerpacia stanica co vy na to? Za vase nazory vam vopred dakujem
  2. rudipd

    Vrznutie pri štarte

    A co taka vec stoji?Dokazem to vymenit aj sam?
  3. rudipd

    Vrznutie pri štarte

    Mam 1.4 r.v. 1998
  4. Ahojte všetci mám taký problém a potreboval by som poradiť.Pri štartovaní mi niečo asi tak sekundu zavŕzga.Robí to len pri štartovaní počas jazdy nič nevŕzga.Neviete čo by to mohlo byť? Ďakujem
  5. rudipd

    Pukanie v pristrojovke

    Neviem to som neskusal ale myslim ze je to asi jedno.Ale skusim.
  6. rudipd

    Pukanie v pristrojovke

    [
  7. rudipd

    Pukanie v pristrojovke

    [upravil dne 28.1.2009 rudipd]
  8. Ahojte všetci, mam taký problém a potrebujem poradiť.Viem že sa to tu už spomínalo a aj som to čítal ale napriek tomu vás prosím o pomoc.Mám 306/sedan 1998 a teraz v zime mi čosi puká v prístrojovej doske hlavne keď zapnem kúrenie.Zistil som že pukanie zväčša počuť na strane spolujazdca v oblasti airbagu.Okraje airbagu sa akosi vyduli a ja sa obávam aby airbag nevystrelil.Prosím poraďte čo mám s tým robiť.Dá sa to nejak opraviť alebo mám s tým isť do servisu?Skúsim priložiť aj fotky.Za vaše rady a odpovede vopred ďakujem. [upravil dne 28.1.2009 rudipd]
  9. rudipd

    Motor ???

    No pamata ze raz mi to urobilo aj ked som dal auto do autoumyvacky a po nastartovani z nej to tiez zacalo robit.Aj tak vam vsetkym moc dakujem za rady;)
    • 7
  10. rudipd

    Motor ???

    Ale ono mi to spravi obcas nie vzdy asi raz za 3 tyzdne
    • 7
  11. rudipd

    Motor ???

    • 7
  12. Ahojte všetci.Prosim poradte mi mam P306/1.4 sedan r.v. 1998 a mam taky problem a neviem si rady.V poslednom case sa mi obcas stava ze ked nastartujem auto motor ma zvuk alebo chod ako na 3 valce.Trasie mi aj celym autom ked stojim a ked idem tak pri vyssich otackach auto nechce zrychlovat pri vsetkych rychlostiach a tiez ako keby siel na tri valce.Po nejakej dobe ide normalne asi ked sa zohreje.Naposledy sa mi stalo ze prsalo a ja som nabehol na nerovnost kedze bolo vela vody a tiez to zacalo robit.Vdaka
    • 7
  13. rudipd

    kontrolka airbag

    Ja som s tym mal tiez problem po kazdom nastartovani mi blikal airbag a potom svietil.Zasiel som s tym do servisu a spravili mi to.Vraj tam bol rozpojeny obvod nieco s kablami pod sedadlom
    • 30
  14. rudipd

    čalunenie vo dverach

    Ahoj tiez mam taky isty problem a rad by som vedel ako na to.Pokazil sa mi toti pant na drzanie otvorenych dveri na spolujazdcovej strane
  15. rudipd

    demontaz radia

    Nie ja tam mam stale to radio co tam aj bolo s kazet. mechanikou
  16. Ahojte vsetci mohol by mi niekto poradit prip. poslat foto ako sa demontuje original radio z P306 sedan?Chcel by som tam nieco na CD/MP3 a ak by to slo aj s ovladanim pod volantom.Pocul som ze len samotny prevod na packu je dost drahy.Poradte dik
×
×
  • Vytvořit...