Přejít na obsah

Lentilka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 854
  • Registrace

Vše od uživatele Lentilka

  1. Lentilka

    Snížení a STK

    no me to minule na pi*u brzdilo, z gum jsem měl sliky tekl olej a kdesi cosi a prošlo to
  2. tak u mě taky pár změn... přední repro od od Alpine i s výškama, rádio od Pioneer a pustil jsem se do dodělání zadních výplní... výplně : http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216301_1818459473732_1607492774_1750547_4487460_n.jpg repro: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217998_1805990522016_1607492774_1731903_1294762_n.jpg http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205126_1805991922051_1607492774_1731909_5048156_n.jpg a pořidil jsem si sluneční bryle:D http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205698_1818459233726_1607492774_1750546_885327_n.jpg
  3. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    AIR INTAKE http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-106-1-4-1-6-16V-GTI-COLD-RAM-AIR-INDUCTION-KIT-/150558055929?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230df59df9
  4. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    jako provizi chci ty kola s tím že tam dám ty moje...
  5. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    pokud auto prodá bez kol a bude na mě myslet tak jo;)
  6. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    mám zálusk na Team dynamics a ty samý plechy mám ještě jedny doma, sice hnusný černý ale není problém je dát do komaxitu zase
  7. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    PŘEDBĚŽNĚ rally plechy + dunlop sp sport fastresponse http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?p=92066#92066
  8. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    si byl zase na letišti jo?
  9. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    rezervu jsem zahodil hever dal za sedačky a tu \"klec\" mam ve skříni... koupil jsem si sprej
  10. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    tak to nebylo tohle ale toto... http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=7736
  11. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    no na saxoforu to někdo prodaval za 50 jestli mě pamět nemýlí... a není to tak dávno...
  12. Jeny škoda že nebydlíš blíž, přijel bych si je zkusit... za mě super
  13. Lentilka

    Servus bando-106 podvozek

    ne komplet, čtyři tlumiče, dvě pružiny plus kolečko na štelování předku, zadek se šteluje šroubovákem myslim...
    • 6
  14. Lentilka

    Servus bando-106 podvozek

    najdi si někde SPAX PSX tuhostně stavitelnej ( kdykoliv a kdekoliv ), - 40mm a vyšel mě i s poštou an nějakych 6500...
    • 6
  15. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    Kluci kdo jezdí na tom podvozku od TA-TECHNICS? znamej by ho chtěl na VW jestli se dělá...
  16. Lentilka

    Zajímavé koupě 106

    kotoučová náprava... http://aukro.cz/kotoucova-naprava-peugeot-106-citroen-saxo-sleva-i1512627288.html#gallery
  17. Lentilka

    převodovka

    a do mojí 106 se leje co a kolik ?
    • 37
  18. vzpěry doma:) zitra je tam asi dám... diky
  19. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    Jirko to cos sem dal tam mám ted já...
  20. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    koupil jsem stříbrny filipsky do zadnich blinkru za 70,- :D jsem zvědavej jak dlouho vydrží
  21. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    kujone to je lambo diablo sv?
  22. na 600RR se mi zabila spolužačka ze základky tak dva tři roky zpátky...:/ ale stejně si chci koupit gsxr:P
  23. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    Pavliku ja to už tak koupil;) ale zajmalo by mě to... na jaře jestli seženu vyfuk tak to nechám změřit ať vim:)
  24. závidím:/ taky bych to potřeboval umýt:P
  25. Lentilka

    Aktuálně o všem II.

    mě by ten graf taky zajmal ve většim... ja to prej načipovaný mám ale graf žádnej:/ jinak nemáte někdo takovej ten plastovej rámeček co je okolo čudliku na zamykání dveří? potřebuju oba dva... dik:) a vyfuk je k prodeji za 6tis na aukru... ještě něco jsem chtěl ale už nevim co... jo už vim:D potřeboval bych vyfocený antivibrační pružiny na zadních brzdách ( bendix ) sem študoval jak na to ale z těch obrazku jsem tak okorat debil... a sam jsem na to nepřišel jak tam mají být... diky [upravil dne 10.3.2011 20:48 Lentilka]
×
×
  • Vytvořit...