tak mam zamluveny kola:D v pondělí bych pro ně měl jet...
jen mi vrtá hlavou jestli to sou OZ nebo ne
http://autobazar.hyperinzerce.cz/pneumatiky-kola/inzerat/4366633-prodam-al-kola-nabidka-louny/
jimmy ja mam tu za 49,- jinak on loví ženský mě a na kluky je jen na krysí... a ruda už není... jeho kůži mám na nástěnce... zrovna byl v kufru když mi to tata trefil o svodidla a rozmáčkla ho bedna s nářadím...