Guest Nevřis Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 zdarvíčko..chci se zeptat jaké jsou origo Alu kola na 205 Gti 1.9 jake tam mužu dat max vel.bez uprav .... díky Citovat
Neon Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 Origo se jmenují SPEEDLINE a dělaly 14´ i 15´ - ty 15´ se dávaly jenom na nový modely (tuším od roku 1991) ... a taky na 309 GTI16 Citovat
Neon Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 TADY odkaz na ty ´14tky. TADY odkaz na ´15tky Citovat
.mycTD Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 Původně zaslal: Neon Origo se jmenují SPEEDLINE a dělaly 14´ i 15´ - ty 15´ se dávaly jenom na nový modely (tuším od roku 1991) ... a taky na 309 GTI16 speedline je sirokej pojem, to je vyrobce Nevris: Kdyz prohledas bazar, tak si udelas predstavu. Tam jspu i s komentarema Citovat
renm Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 Tak na 1,6 gti jsou to 14" a na 1,9 gti to jsou 15" řešilo se to na foru 205: http://www.forum205club.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=525&start=15 ale pokud vím tak se tam snad bez úprav mohly vejít i větší...s nízkoprofilovýma gumama samozřejmě... [upravil dne 31/5/07 renm] Citovat
jarajarda Odesláno 31. květen 2007 Odesláno 31. květen 2007 Původně zaslal: Nevřis zdarvíčko..chci se zeptat jaké jsou origo Alu kola na 205 Gti 1.9 jake tam mužu dat max vel.bez uprav .... díky A nejkrásnější na těch patnáctkách z GTI je, že jsou i skoro po dvaceti letech krásný a neskutečně nadčasový oproti jinejm z týhle doby.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.