Sign in to follow this  
Followers 0
Pato406coupe

naraznik coupe

18 posts in this topic

Caute....Niekedy som sa neviem ani ako dostal k tejto fotke....a zhanam ten predny naraznik, lebo sa mi paci viac ako te 2 co su origo...... Len tak nahodou ci niekto nevie, alebo ho nevidel niekomu, alebo niekde v ponuke.....diik

post-0-14109598751387_thumb.jpg

to neni origo pezot naraznik... ten z noveho modelu vizera inac, ten sa mi nepaci.... Hovoris, ze v nemecku 10t.... len ako sa k nemu dostat, lebo moj mam rozbity a mam havarijnu, tak by som radsej kupil tento, ako original, je fakt šik.... jediny okrem povodneho, co sa tam hodi podla mna

mas pravdu,akurat som isiel upravit prispevok a pozeram,ze ty si uz reagoval.ano novy model ma @re a tento je uplne nieco ine.ale videl som ho v de a preto mi bol povedomi ze je to taky bastl lebo hmlovky ma v mriezke.mozem to prezistit ak chces v de a raz za 2 tyzdne tam jazdim tak ti ho mozem priviezt

To by bolo fajn, ale tak o mesiac najskor....musim poriesit poistovnu najskor.... a kde si ho tam videl? V predajni, alebo tak nejak

v jednej firme cez ktoru som kupoval nieco na opel,ale niesom si isty ci vnej.mozem tam zavolat a zistit to

a budu to tam mat furt, alebo to bol nahodny artikel... Co treba na montaz, ci to je komplet na nasadenie, alebo tam treba cosi dorabat, alebo ci to je aj z vystuhou, alebo tam ide ta povodna....ci to ma hmlovky a tak..... vyzisti mi to prosim ta, ked budes moct.... urcite by som ho zobral potom, lebo ten origo aj tak nezozeniem a tento sa mi paci viac

hmlovky k tomu nebudu urcite.neverim ze za tu cenu by ich do toho dali.ostatne zistim , len este jedna vazna vec.mas ostrekovace svetiel?a daj pre istotu rok vyroby a typ motoru.mas asi hdi ked si pamatam

2001/11 ostrekovace nemam...... hmlovky tam napracem hocijake, trebars aj s felicie na te srat.... HDI, ale to je jedno...teraz som tam mal naraznik z 2,0 1997..... kedy tam asi tak pojdes, bo som nedockavy....

diely nevlacim.vlacim obcas auta.diely to je len tak ak sa nieco vysype tak to vacsinou beriem z vonku.je to stale lacnejsie ako u nas.

ak budem mat nieco nove tak ti dam vediet

tento naraznik si jeden znami objednaval z nemecka a stal ho cca 20000sk ak ti ho jozef splasi za polovicu tak ani nevahaj