Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mate katalog prislusenstvi od Peugeot CZ?


petr307

Recommended Posts

Původně zaslal: petr307

nejak jsem tam neobjevil ceny, ale to se asi vyrizuji az pri kontaktovani firmy vcetne spec pozadavku, ze? jinak diky za tip! jeste pockam jestli dorazi slavny katalog z peugeota :)

Přesně tak, je to podle druhu vybraný látky, prošití, počet sedadel, dělená - nedělená, opěrky hlavy, airbagy krabicové v sedačkách nebo již pod potahem. Já tedy viděl jednou potahy v Peugeotu asi za 6200Kč, ale ta látka mě nenadchla.Jestli budeš na srazu můžeš pak porovnat.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

2bigoš: ahoj, na srazu jsem byl a tvou karu jsem obhlidl, ale bez tveho komentare :( tak priste dame rec, ti uz snad budu mit potahy i ja :super:super:super

[upravil dne 1.5.2007 petr307]

Tak to je škoda. Já byl poprvé a nikoho neznám. Stačilo jen říct. Mě tedy překvapilo, že 307ček bylo tak Málo. Kde si stál. Hatchback jsem byl snad jen já, a viděl jsem ještě tři SW včetně kámoše co přijel se mnou :mrk:mrk Snad když to vyjde na Šebetov, nás tam bude víc:D:D:papa:papa

[upravil dne 1/5/07 bigoš]

[upravil dne 1/5/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam svestkovou 307 a stal jsem v sobotu odpoledne v levo druha rada, pokud stojis celem k restauraci. byl jsem taktez prvne, mozna si me videl s manzelkou a nasim zlatym retrivrem...:papa

jinak jsem videl HB jeste v pravo u chatek zlate barvy, moc pekny, tebe jsem videl hned pri prijezdu jak jsi stal na startu na orient.:mrk

[upravil dne 1/5/07 petr307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

ja mam svestkovou 307 a stal jsem v sobotu odpoledne v levo druha rada, pokud stojis celem k restauraci. byl jsem taktez prvne, mozna si me videl s manzelkou a nasim zlatym retrivrem...:papa

jinak jsem videl HB jeste v pravo u chatek zlate barvy, moc pekny, tebe jsem videl hned pri prijezdu jak jsi stal na startu na orient.:mrk

[upravil dne 1/5/07 petr307]

Tak te%d už vím čí psík tam tak v sobotu krásně loudil o gáblík. Seděl jsem s dcerou hned u vchodu.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...