Sign in to follow this  
Followers 0
Kamil

Snížené pružiny na 306ku

9 posts in this topic

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, kde bych mohl sehnat zkrácené pružiny na 306 (1.9 TD)jak na předek tak na zadek. Zatím jsem všude viděl jen na předek.

Nazdar Kamile, dám echo voštíkovi, ten si ted kupoval nové pružiny na 205-ku, tak snad ti poradí i s tou 306-kou. ;)

Nemaji nahodou 306 jenom torzky? Jestli jo, tak se to snizuje trochu slozitejs......

Presne jak rika Vostik. Na 306 koupis akorat predni pruziny + tlumice (jenom pruziny na seriovy tlumice NEKUPOVAT) a v zadu jsou torzky.

to JR: Proc nedoporucujes pera na seriove tlumice?

Mam to vyzkouseny u spousty lidi. Ty seriovy to proste nezvladaj a kdyz pak prejedes treba pricnej prah, tak to auto zacne poskakovat jako kasparek :(

Je to asi tri nedele, co si jeden clovek na VW Vento dal sportovni pruziny a nechal seriove tlumice. Jezdil s tim tri dny a honem rychle sel kupovat tlumice, protoze se s tim nedalo jezdit.

A tohle neni jedinej takovej pripad. Klidne hod dotaz na forum www.autotuning.cz nebo www.autohifi.cz a dozvis se to, co tady rikam ja.

Chtel jsem taky kupovat jenom pruziny, protoze ta moje 306 je silene meka a obcas v serpentinach mam morskou nemoc, ale nakonec na to kaslu, necham seriovky a casem koupim komplet stelovatelnej podvozek KONI.

Takze me jeste teda cekaji ty tlumice - jake jsou dobre a jake jsou jeste lepsi :) a kolik to tak vubec kostuje?

Jeste jsem se nnezameril primo na Pazouta, ale myslim, ze na nej dela KONI. Zkus zavolat treba do Sport Stylu a optat se, co maji v nabidce. Pocitej, ze 4 pruziny s tlumicema te vyjdou na cca 20 litru, pak uz jenom zalezi, jestli maji mit stelovatelnou tuhost a vejsku ....