Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zháňam ostrekovače svetiel P607


Matri

Recommended Posts

Ahojte. Má niekto zo SK prípadne ČR kto vie zabezpečiť a odpredať funkčné ostrekovače svetiel na 607čku? prípadne či to pasuje aj z ineho francuza? Na mojom to totiž predchádzajúci majiteľ zanedbal a v zime tam pravdepodobne ostala letna zmes a ostrekovače praskli. Teraz to po ostrekovani svetiel tečie akosi samospadom. Pod autom potom najdem mlaku  a pol nadobky vytecnej pod autom.

Ďakujem za ponuky prípadne pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj stejný problém sem měl také akorád to nebyl ostřikovač ale teklo to pod pravým kolem a měl jsem vždycky po dolití za týden jen pul nádržky a závada byla těsnění na nádržce pod čerpadlem předních světlometu.A nebo hledáš dřžák trysky či potrubí kod je : 6438P1 to jsem také sehnal na vrakovišti pro peugeoty či citroeny dal jsem za to 400,-kč jinak cena se pohybuje od 1000,-kč do 2500,-kč origináldržák potrubí.jpgčerpadlo ostřikovače předních světlometu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to tecie evidentne pod ostrekovacmi pretoze sa mi vzdy po ostriekani svetiel spravi mlaka pod oboma svetlami. Urcite je chyba v tesneni trysiek a nove urcite nebudem zhanat, pretoze v Peugeote KE za to budu chciet majland.

Skusim pozriet podla cisiel...horsie vsak bude vymenit to.

Odoslané z Lenovo S90-A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...