Zdravím všechny příznivce  našich autobusů, rád bych s podělil o svoji zkušenost s motory Typu RHK či RHR Jde o motory  které mají vysokotlaké čerpadlo poháněné výfukovým vačkovým hřídelem.Nemají tedy další  čerpadlo v nádrži oproti motorům RHT RHW  RHM, RHZ a podobně Dostal jsem se k autu které  náhle přestalo jet.Nájezd 300 km asi měsíc  po rozvodech po technické dovezeno z Itálie. Diagnostika ukazovala problém s čidlem vačky, a problém vysokotlakého  čerpadla -malý tlak  ,