Zdravím všechny příznivce našich autobusů, rád bych s podělil o svoji zkušenost s motory Typu RHK či RHR
Jde o motory které mají vysokotlaké čerpadlo poháněné výfukovým vačkovým hřídelem.Nemají tedy další čerpadlo v nádrži
oproti motorům RHT RHW RHM, RHZ a podobně
Dostal jsem se k autu které náhle přestalo jet.Nájezd 300 km asi měsíc po rozvodech po technické dovezeno z Itálie.
Diagnostika ukazovala problém s čidlem vačky, a problém vysokotlakého čerpadla -malý tlak ,