Peklo - Teorie
Toto je údajne skutecná odpoved v testu strední úrovne z chemie na univerzite ve Washingtonu. Odpoved jednoho studenta byla tak \"hluboká\", že se profesor rozhodl podelit se o ni s kolegy na internetu. Bonusová otázka: Je peklo exotermické (uvolnuje teplo) nebo endotermické(absorbuje teplo)? Vetšina studentu napsala své domnenky na základe Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahrívá se, když je stlacován ) nebo nejakou variantu. Jeden student ale napsal tot