Když nastartuji studený motor tak otáčky vyletí na běžnou hodnotu(1000),ale vzápětí prudce klesnou pod běžnou hodnotu(asi 600) a něco tam v ten moment zavrže zřejmě z důsledku nízkých otáček(ale nechcípne to) což trvá pouze 1-2sec.a pak se otáčky ustálí na správné hodnotě.Když se motor zahřeje na provozní teplotu tak se toto neděje a vše je ok.Nemůže to být zanesená škrtící klapka vzduchu nebo něco ze sytičem?.Stav tachometru 120tis. Díky RUMBURAK [upravil dne 1.5.2009 RUMBURAK] [upravil d