Viete mi povedat čo môže byt za problem, ked mi pri jazde ked šliapnem na plyn tak mi drgne prednou nápravou? Dnes som si to všimol, že ked som išiel dole kopcom a brzdil som motorom a potom som jemne pridal tak mi drglo prednou nápravou.