Zdravím 406kaře a měl bych dotázek, protože mě rozměrově přestává má 309 stačit a HDi se bojím zaujal mě motor 2.1TD tak prosím, na co u něj dávat pozor při koupi, jestli jsou nějaké specifické závady. A hlavně od do litrů se s tím jezdí, dík za každou radu