Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace Laku + Tepování Interiéru


klakson23

Recommended Posts

Zdravíčko všem přeji,

 

byl jsem si přezout pneumatiky a mojí chybou jsem si zasvinil strop od pneumatik. No holt stane se. Takže se chci zeptat, kde si chodíte tepovat a čistit interiér mokrou cestou? Potřebuji ošetřit i kožené sedačky.

Dále když už budu u toho "jarního úklidu", tak se chci zeptat, zda máte někdo zkušenosti s renovaci - rozleštěním laku. Již předchozí majitelka jezdila s autem do myčky, takže lak vypadá mizerně. Rád bych si nechal ty mikrovlásečnice rozleštit a zároveň na to nanést Pikatec. Pak už si budu auto udržovat jen vapkou :) Na laku jsou i drobné škrábance, takže bych to taky chtěl nějak zamaskovat.

 

Byl jsem v Brně v Tescu a dole v garážích mají ruční myčku. Stavil jsem se tam a udělali mi cenovou nabídku 8000,- za všechno.

 

Totální úklid interiéru

Tepování mokrou cestou včetně stropu

Ošetření kožených sedaček

Rozleštění laku

Oprava škrábanců

Pikatec

 

nemáte někdo s touto firnou nějakou zkušenost?

www.rucni-myti-aut-brno.cz

 

popř. kde jste už bylil a byli jste maximálně spokojení

 

Všem díky za postřehy, nápady, rady, doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

s uvedenou firmou zkušenost nemám ale nechal jsem si v servisu Auto Pospíšil na Karlově ulici (Brno - Maloměřice) provést nanesení teflonové ochrany a že by to byl nějaký zázrak to říci nemohu. Po umytí auta wapkou  vypadala karoserie jako by tam žádný teflon nebyl. Auto se špiní stejně jako předtím. Možná to karoserii trochu chrání v zimě před solí ale to nemohu jen tak od oka posopudit. Stálo to včetně ručního mytí 690 kč. Ten Picatec bude asi lepší a pokud to opravdu umí to co předváděli v Autosalonu na Primě tak by to mohlo být dobré. Když tak pak dejte vědět jak to dopadlo pokud do toho půjdete.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se mrknout na jiné fórum a tam jsem narazil na toho "Joshiki-ho" z Hodonína. On ale Pikatec nedělá a prý ani nechce dělat. Dělá prý daleko kvalitnější od firmy cquartz. Výdrž prý cca 2 roky.

 

Toto mi napsal na jiném fóru:

 

"Pro nacenění je potřeba auto vidět a prokonzultovat požadavky na výsledný stav vozu.
Interiéry namokro se běžně pohybují pod 2ku.(v extrémech i 10h práce)
Pokud je lak běžně poničený a má vypadat jako nový, tak konkrétně u mě je to od 5ky výš.
Pikatec zatím nehodlám dělat, pracuju s opravdovou keramikou tj cquartz,
který je ale jednak dražší materiálovou cenou, tak i náročností práce.
Ohledně cquartz se podívej na netu, udávaná výdrž kolem 2 let.
Na trhu je několik varinat 2 letých povlaků, v sezoně budu testovat pokud možno více druhů, abych vybral ten nejvhodnější. Případně po vyleštění by se nahodila půlroční anorganika a po otestování by se aplikovala keramika.
Kdyžtak počkej, jakou nabídku udělá WildT icon_e_smile.gif
Mimochodem v detailingu cena neodpovídá vždy skutečnému výsledku práce...je pouze vodítkem.
Ten kdo viděl co umím by ti řekl, či v případě zájmu se můžeme nezávazně sejít a pochopíš, proč ke mě lidi jezdí i z Ostravy apod."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...