Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neznamy konektor


petan307SW

Recommended Posts

Ahoj chlapy, potreboval bych poradit k cemu sluzi konektor na jednom kabliku. Rozdelal jsem stredovou konzoli kvuli strikani plastu a oblevil jsem v miste kde je horni hrana popelniku nezapojeny konektor. Zajimalo by me k cemu je.

 A jeste jedna otazka. Kdyz jsem oddelal tlacitka okolo spinace vystraznych svetel, tak jsem zjistil ze ve trech ze ctyr tlacitek jsou konektory. K cemu jsou? Mam jen zakladni verzi vybavy, takze funkcni je jen jeden, a sice na uzamykani auta. Dekuju za radu

post-33366-0-10702300-1429302873_thumb.j

post-33366-0-77399600-1429302932_thumb.j

post-33366-0-66653300-1429302953_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle to je napsane v manualu

ale predpokladam ze to bude vypnuti vaku spolujezdce aby si mohl dat dite v sedacce

Tak to já mám na tunelu u ruční brzdy (na klíček), origo z pásu... Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju Veverka. To by me zajimalo, prpc treba vypinac na ESP se daval jen za priplatek. ESP mam, ale vypinac ne. Ne ze je to k praktickemu vyuziti, nehlede na to ze se stejne samo po dosazeni urcite rychlosti aktivuje, ale prekvapuje me to. Taky nechapu ten alarm. To je jen kontrolka, nebo aktivacni spinac? Nedokazu si predstavit totiz situaci, kdy nekdo sedi v aute a aktivuje si jen tak alarm. Kdyz bych si chtel spinac na ESP dodelat, je potreba neco aktivovat v RJ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...