Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autobazar


Peta_V

Recommended Posts

Chci se zeptat,koupil jsem auto v bazaru,ale prodavajici mi dal pouze smlouvu ze auto je vylucne moje a ze on prebira castku xxx. Ale nedal mi protokol o technickem stavu vozidla. Vite co myslim? Co mam delat,auto ma nejaky chyby o kterych mi nic nerekli tak se chci nejak branit. Je to chyba bazaru ze mi tento protokol nedal nebo moje chyba? Uz jsem z toho uplne KO,uz jednou jsem brutalne naletel a prisel tak o 50tisic. Ted se bojim ze prijdu o dvojnasobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, já teda kupoval auto letos na jaře a žádnej protokol jsem taky nedostal. Jen ve smlouvě bylo napsáno, že prodávající seznámil kupujícího s technickým stavem vozidla. Že vozidlo nemá žádné skryté vady a takový ty žblebty ...

Myslím, že auto si musíš zkontrolovat než bodepíšeš smlouvu. Pak už budeš něco dokazovat horko těžko ...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul:grr Prostě tam jsou odborníci a obchodníci. Přesně zjistí stav akumulátoru a podobných \"lehce\" zjistitelných věcí. :myslim Já bych si už z bazaru auto koupit prostě nemohl. Musel bych je vyliskat všechny do jednoho. Stačí poslouchat jen ty jejich řeči. Tvrdí o každým autě, o který projevíš zájem, že je skvělý a určitě s ním budu spokojenej. Při koupi nedostaneš buď nic a nebo štos nic neříkajích papírů a oni jsou v pohodě a bezúhoní. Nenarazil jsem jsem snad ještě na poctivýho obchodníka s autama. Prodávali mě v jednom bazaru zaručeně nebouranou Felicii s novou tváří a rokem výroby 96. Tak to se mi už plašily ruce. Prostě buď auto trefíš, nebo si to jdi hodit. :grr:xvul

[upravil dne 9/11/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...