Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teda tady je to mrtvý!!!


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj lidi, jsem celkem zklamanej, že je tu tak málo lidí! Je to škoda, protože tahle diskuze je fakt super věc. Kdybych měl víc skušeností s Peugeotem, tak se přispívám pořád. Bohužel mam svýho prvního pežota jen pár měsíců, takže jsem zatím ten, kdo se ptá a moc odpovědí se mi neukazuje. Je to škoda.

TAK Lidi VSTÁVAT.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem BYL do 309ky blázen, bohužel doba se mění (dostal jsem firemní auto a mám ještě 405ku kombi), takže

HELČINA 309 1,8 TD BUDE ASI NA JAŘE NA PRODEJ

(Foto na stránkách ID 2229, cena dohodou - vypisovat, co vše se na autě dělalo by dalo spoustu práce, asi nejvíc referencí mohou podat u Vašendů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele 309-káři poraďte, při obhlížení motorového prostoru jsem objevil to, co je na fotce, ale nevím co to může být, a hlavně mě připadne že tam ta hadička má někam vést - nyní je ale volně svěšená dólu. Můžete mi teda někdo poradit kam to vede a co to je? a zda se něco napojuje na to zvrchu?(šipka vpravo).

díky

http://www.fotoalbum.cz/object_show.asp?id=38Rg77&type=0

[upravil dne 10.11.05 Vojta309]

[upravil dne 10.11.05 Vojta309]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj! Člověče, na to jsem nedávno taky koukal u svý 309tky a myslím, že to tam mam stejný! Z tý fotky to moc nepoznám. U mě to vede z rozdělovače (jestli si to dobre pamatuju) do tý krabičky, kde máš ty šipky a z krabičky jsem si myslel, že to má někam pokračovat (z krabičky nahoru), ale když to máš stejný, tak asi ne. Já jsem si myslel, že to bude nějaký čidlo předstihu(takový to jak se předstih šteluje podle otáček), nebo tak něco, ale bohužel nejsem mehanik.

Ale každopádně to podle fotky máš stejný jako já!:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...