Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová metoda zipování dle blondýny v "džípu" :D


Fruktis

Recommended Posts

Zdravím,

 

nedá mi to a podělím se o zážitek :D

 

Ráno jsem jel po Rašínově nábřeží a z ničeho nic se přede mě nacpala ženská v "džípu" z ulice Trojická, měla co dělat, aby nepřeskotačila koleje. Naštěstí jsem to ubrzdil a zatroubil na ní. Po dojezdu na semafory na Palačáku, si dotyčná potřebovala asi něco vysvětlit, a zastavila mi na boku a stáhla okénko. Po dotazu, zda tam viděla tu přednost v jízdě, mi bylo sděleno jestli umím zipovat .D Poté už rozhovor z mé strany je nepublikovatelný :D tolik renaultů a telecího jsem v jedné větě ještě neřekl :D

 

Takže pro všechny, ten trojúhelník s červeným proužkem kolem dokola znamená narvi se tam a zipuj :D

 

Dá se na 307 koupit ochranný rám nebo radlice? :D

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bylo zasekaný, tak je obecně známo, že je od těch z hlavní silnice očekáváno, že se smilují a pouští auta "cik-cak" z vedlejší. Právo nacpat se tam nikdo nemá, ale co mám já zkušenost, tak to tak docela funguje :myslim Jestli se dá v tomhle případě mluvit o zipu je věc druhá :aut Trošku ho to připomíná, takže na blondýnu reakce v normě :)

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nebylo to zasekaný, od železničního mostu jsem jel jediný auto a přede mnou nic, za mnou nic, a že to tam bývá často zasekaný  :) Jinak bych neměl problém ji tam pustit:) Ale vřítila se tam jak slepice, fakt to málem postavila na boudu jak byla nakloněná...nehledě na to že tam je přechod pro chodce, kdyby tam někdo šel, tak ho rozmázne jak komára...

 

Byl to jen příklad, co si kdo může představit pod pojmem zipování :)

 

Jinak představa že to od takový vobludy chytím na komoru, kde seděla manželka, mě naprosto děsí a mrazí na zádech. :roll

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyl jeep, to byl dzip:D takový to velký hranatý na ego...v praze naprosto nezbytný priblizovadlo...

Tam toho lítalo, od krav až po renaulta...:-P měla štěstí, ze na palacaku stali dva v bílé cepicce, jinak bych ji hodil asi klíče do vltavy:-P

Raději bych si ale jel na pohodu než nadávat...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...