Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připojení dvou monitorů k notebooku


Goldinka

Recommended Posts

Pacho69: http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/32429-hardwarove-pozadavky-hry-zaklinac-3-divoky-hon-jsou-nadstandardni-bohuzel-v-tom-spatnem-slova-smyslu to jsou HW požadavky. hodlám chtít doporučené požadavky než minimální :D

 

Hele na přenášení je mi to asi jedno, přenášení u mě znamená dvakrát v týdnu to přenést z bytu do auta a na stůl v kanclu a opačně, chci aby mi to kompletně nahradilo stolní PC, i proto 17ka. S plastem bych ráda vybírala hodně obezřetně, vostru se udělala prasklinka u klávesnice v místě kde je plast úzký (nošení za roh notebooku se na tom prostě muselo někde podepsat). ale nic jiného. Ráda bych se také vyhla značkám jako je Acer, Toshiba nebo nějaké noname. jsem ochotná jít do MSI, s velkým možná do HP, chtěla bych jít do Dellu nebo Lenova, konkrétní představu zatím nemám, vlastní požadavek bude stopro SSD, min 8GB raměti, 17ka displej min FullHD, zbytek představu prostě ještě nemám no. Ale jak říkám, budu řešit nejdřív po svatbě, tzn nejdřív v polovině prázdnin - tedy pokud ntb neudělá pápá dříve :D to by byla trochu čára přes rozpočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám doporučené GTX 770 nebo R9 290, tak těžko říct, jestli se do 30t vejdeš. Záleží jak $ a jak nové modely, lak píše MotoMoto výše, o prázdninách bude zase něco nového. MSI je primárně herní záležitost, tam nešlápneš vedle, ale co mi vše prošlo po rukama byla hromada plastů a i ti, kteří přenášeli méně než ty, měli oplastování popraskané. Ono pak, jak to máš dýl, dva, tři, čtyři roky či ví, nezbyde nic jinýho, než to rozebrat, vyčistit od prachu, synátor to dělá co 4-5 měsíců. No a pak šroubečky povolí, pacičky se ošoupou, plasty se pohybují, praskají a lámou, Podobně konektory (HDMI, USB), když jdou z plastu, tak trpí konektor i okolí. Dockina zlatá, dost tomu pomůže. Já mám teď lenovo, sice separátní grafiku, sice žádná extra, ale nehraju, tak mi to je celkem fuk. Plus 2 FullHD monitory. Systém nemá klasickou dockinu ale lenováckej replikátor. Taky se to dá. Display mám 15,6", vozím to sebou, ne vždy, ale celkem často. U nás ve firmě byl standardem HP, ale poslední roky jsme rezignovali, protože HP vydávalo slušně řečeno "podivné" modely, tak se nakoupili Lenova, zatím žádný problém. Ale jsou to NB na práci, nikdo na tom nehraje. Asi by tu neprošlo schválením NB o třetinu dražší, aby se na něm dalo hrát :D. Takže hrací výbavu řeším jen se synátorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17" rozhodně za roh nosit nebudeš.

Jinak nevím proč se vyhýbat Toshiba, velmi kvalitní Japonské NB. Problém je že v 17" je toho teď hodně málo, nikdo to vůbec nechce. Ano výkoné pracovní stanice, ale kdo to má tahat přes rameno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele neříkám, že Toshiba je špatná, to ne, ale je to podobné jako bylo VAIO, akorát, že to bylo většinou aspoň hezké. Za mě - málo modelů, plasty i na modelech, kde už by mělo být něco lepšího, jen základní výběr modelů (i Fujitsu jich má víc) v ČR servis horší než Acer... Neříkám, že je nekvalitní... Zkus nabídnout model s GTX nebo R9? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: no mohla bych, akorát teda abych začla už trénovat abych to unesla :D Toshibu Quismo nebo tak nějaku má kolega. Ten ntb je fakt hnusnej!! :D . Jak říkám, tahat se s tím nebudu. Jednak tašky přes rameno nesnášim (pokud se nejedná o stylovou kabelku/taštičku, do které se vejdou jen klíče a peněženka :D ) takže jedině batoh a druhak u mě se bude jednat opravdu jen o to, dát to do batohu snést jedno patro, přejít silnici a dát do auta, následně z auta vzít batoh na záda přejít silnici a položit na stůl. 17" pro mě význam má.

 

pár známých kolem mě mělo/má toshibu, fujitsu. Toshiba naposledy co sem o ní slyšela málem letěla oknem nahradilo ji o něco lepší HP, fujitsu sem zkoušela před nějakou dobou a to byla jen plastová tragédie. Částečně předsudky částečně vlastní zkušenost, prostě tyhle a podobné značky mě neberou a nemám potřebu do nich jít. Preferuju značky výše zmíněné a hodlám v nich v budoucnu vybírat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé dvě stránky jsem nečetl, nicméně s tou intelí 3000 to opravdu nejde. Existuje ovšem cesta v podobě mini externí grafiky do USB, která třetí (čtvrtý, pátý, desátý, ...) monitor dovolí. Na hraní to nebude :-), ale na programování, kancelářskou práci a takové to domácí surfení je to alternativa.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco takového jsem měla na mysli, jenže blbý je, že volné USB mám jen 1 a to ještě jen občas :/ 

Já už jsem rozhodnutá na výměnu ntb, ale až v polovině prázdnin nejdříve... S větším displejem a rozlišením, s možností dockiny (vostro nemá ani možnost dock station....) letmý výběr už proběhl, ale uvidím co bude na trhu za těch pár měsíců... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...