Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ceny v AK - srovnání


FrantaCV

Recommended Posts

Dík Péťovy za upřesnění cen v AK s naší kartou - Péťo není to útok na Tebe a už vůbec ne na Tvojí ochotu.

Zkuste srovnání cen s: http://www.autodily-cardo.cz 

Já jsem ušetřil 108,- Kč za zadní brzdové kotouče a destičky jako běžný zákazník  - tedy levněji než s klub kartou v AK. 

Nechci tím nikterak klub kartu a vše co s ní souvisí  kritizovat, její výhody lze uplatnit na mnoha dalších místech.

ALE:

Jen pro zajímavost AK nakupuje i tady a pak dále prodává.

 

Pro vedení klubu: Možná by stálo za pokus oslovit i tohoto prodejce???

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, plně Tě chápu, taky jsem Ti psal, ať se podíváš na www.autorozvody.cz ;) Kelly má velkou výhodu v široké síti poboček, takže nemusíš čekat na dodání z e-shopu. I to co nemají na pobočce do odpoledne dodají. Navíc můžeš snadno zakoupené zboží vracet, žádné běhání na poštu s balíky. A za to pohodlí se také platí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký zvláštní důvod, proč je to v novinkách, nebo to někam přesuneme???  :o  :myslim

Žádný zvláštní důvod k tomu nemám, jen je to nová informace o tom kde nakoupit ND za rozumný peníz. Nějak mi přišlo vhodné zařadit to sem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tydle krámy jsou cca 3 o kterých vím a určo se něco i najde  ,kde jsou značkové díly za normální ceny ....zajímavé je ,že si to objevil až teď 

 

a ještě je vyhledávač ,když máš bohužel něco neobvyklého ,kde se to válí na skladě v čr  a v kusech ,což je bohužel můj případ,poslední naděje. 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, já si myslím, že to vhodné není, ale to je jen můj soukromý názor. Víc by se mi to líbilo někde v pokecu :nevim  Nepřijde mi to totiž jako nějaká novinka :aut Těch internetových  prodejců, kde se dají koupit díly levněji než v AK je mraky a ví se o tom relativně dlouhou dobu. Ostatně je to stejný kšeft, jako každý jiný. Jen ne každý prodejce na internetu je dostatečně vyzkoušený a důvěryhodný - cena není vše :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena není vše ,jsou prodejci ,co se nešušní s každou položkou a její slevou ,ale při nákupu nad 1tis rovnou sleví a je to rozpočtově níž ,než prodejní ceny do ruky.

a spíš teda pokec......

a je ješta 1 pravda ,rádo se v čr přelepují krabičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Péťa: Všechno má své pro a proti. Já mám tu výhodu, že prodejna je prakticky "U nosu" - dopravu tedy řešit nemusím

To myšut: Asi nepříliš rozumně jsem věřil v kartu PC a těch několik drobností při nákupu jsem neřešil - na tento obchod mě upozornil kamarád

To MJStic: Bylo to myšleno jen jako informace. Pokud se s toho má vyvinout diskuse, bylo by asi vhodné přesunout do Pokecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno má své pro a proti. Já mám tu výhodu, že prodejna je prakticky "U nosu" - dopravu tedy řešit nemusím

Máš v nicku bydliště Jirkov,tak to nějaká cesta je,čas palivo

Taky jsem si od nich nechal něco poslat,ale na poštu si člověk musí být jistý,že je to ono.

Tady do kelly to mám já cca 4km a když někomu něco dělám,náhodou to nesedí,tak zavolám a vyměním naprosto bez problémů.

Když víš,že to budeš potřebovat,tak je jednoduché si pohlídat tydenní akce 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele podle tohodle by klub mel resit kazdyho prodejce, kteryho ma kdokoli u nosu .................. prijde ti to normalni? Nebo snad ma klub oslovit vsechny prodejce v CR? Jak ma klubu vyjednavat o nejakych darech od partnera na srazy, kdyz tady verejne napises, ze je na nic a ze mas levnejsiho? Vzdyt te tam nikdo nenuti nakupovat, sehnal jsi si levnejsiho super....... ale fakt nechapu, proc by mel klub vsechny oslovovat. Vis co by z toho plynulo? Vsude nizsi obrat, tedy vsude nizsi sleva..... to te nenapadlo?

 

taky v AK nekupuju baterie a pneu protoze i po sleve jsou levnejsi dodavatele. To vzdy na neco najdes, nekde levnejsiho....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak píšou chlapy. Je pravdou že ceny v AK jsou malinko vyšší než jinde ale uvědom si jaký poskytují servis. Ano Tebe jako zákazníka který si tam čas od času jde pro díly na svoje auto to není až tak podstatné ale to že jsou schopni jezdit na některé dílny až 5x za den ráno si zavoláš na pobočku a i když tam ten díl není tak jsou většinou schopni ho ještě ten den dodat na pobočku, že Ti bez problémů vezmou zpět díl který jsi špatně vybral a to jaké množství dílů drží skladem to zkrátka něco stojí a nikdo nepodniká pro naše hezký oči ale aby alespoň něco vydělal. Internetový prodejce má jakýsi skládek kde drží to co se točí nejvíc a zbytek stejně překupuje u jiných a zaměstnává pár lidí a o dopravu se mu stará nějaká balíkovka která mu přijede naloží a rozveze ale řeš případnou reklamaci nebo výměnu je to na dlouhý lokte.  Já třeba nakupuju skoro vše v AK něco sám na sebe přes tu jejich garáž něco přes registraci svého kamaráda a jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný případ spojková sada Valeo na 406, byla v AK i po slevě mnohem dražší než u badisaka. Na druhou stranu všemožný spotřebák a drobné díly kupuji v AK už kvůli tomu, ať tu pobočku mám za rohem. A to kolik kapitálu jim leží ve skladech musí být nákladné jako čert. A najdou se i jiné díly, kde AK je levnější než badisak. A taky je pro mě rozdíl platit poštovné či ne, když potřebuji díly za pár set.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, chlapi, "ceny v AK malinko vyšší"???  :D

Zrovna včera jsem u Badisáka objednával krom jiného komplet novej náboj zadního kola na Coupe, cena 2 087,10 Kč.

Cena v AK je 4 857 Kč.

Obojí cena s DPH, obojí objednací číslo VKBA3562.

Docela rozdíl    :D  :D  :D

A jaká je cena na klub? O koncové ceně bez slevy se tu přeci nikdo nebaví, ta je zcela irelevantní. VKBA3562 mám já v Kelly za 2.429,-, na klub bude podle mě tak za 2.800,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Scratch:

Nějak nerozumím tomu, co Tě tak vytočilo, ale budiž - OMLOUVÁM se všem za nevyžádanou informaci o možnosti pořídit ND na naše "Miláčky" za příznivější ceny. Je to E-Shop. Nikoho k ničemu nenutím, je to opravdu jen informace.

A co se týká poznámky k vedení klubu - byl to jen námět - taky nemohou sledovat všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...