Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nestartuje po pretesneni


peugeotik 406

Recommended Posts

a co kdyby ses trochu rozepsal.....co si s tím vše dělal.....? 

jde z nádrže šťáva ,....má to snahu chytnout nebo to jde na ,,sucho,,

jde mu z přívodních trubek do válců šťáva nebo bubliny s naftou ,nebo vůbec nic .....

jestli si to před tím zaplavil naftou a ovzdušnil,jestli si to napojil na přívod do čerpadla natvrdo přímo z kanystru.....s tím se dá hrát i den a nic.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerpadlo bolo namontovane na aute pretesnoval som len casti ktore sli sundat nafta do cerpadla ide ale z cerpadla us nie niak som to neprepajal je napojene ako bolo pred tym a cerpadlo som skusal odvzdusovat tak ze som dal klic do polohy 2 namackal skusil prestartovat a aj tak z cerpadla nic neslo

Upraveno uživatelem peugeotik 406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý čerpadlo má ovzdušňovací šroub je jedno jestli 1.4 d nebo V10 ,takže si to i ovzdušnil a pořád nic...?

dobře ovzdušněný čerpadlo ti udělá, i když motor stojí gejzír nafty z  povolenýho ovzdušňováku  minimálně 3-5 cm .....jnak to nepojede

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

TAk skousej jeste. Jestli ti vytekla nafta s cerpadla kdyz si to pretesnoval tak ti bude hooooooodne dlouho trvat nez ti to nastartuje. je dobry si to cerpadlo zalit naftou tm myslim vevnitr. udelas to balonkem co mas na privode k filtru mackej he az stvrdne a pak cekej a zase. to opakuj aspon tak 3x za sebou a potom povol trubky na vstrikovacich. Pak startuj asi tak 25s az 60s. Jeste takova otazka stim kabelem od cepradla si moc hejbal alebo si se snazil aby se stim co nejmin hejbalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...