Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký výfuk na 1.5D?


Václav007

Recommended Posts

Jelikož muj výfuk už dávno dosloužil a za chvíli mě čeká STK tak pokukuju po nějakém novém. Jednalo by se o svislou trubku od svodů, středový tlumič a koncový. Jakou značku a jaký typ by jste mi doporučili?

 

Koukal jsem, že jsou verze středového tlumiče s delší trubkou, kde trubka nahradí KAT. Myslíte, že když KAT vyhodím, že to bude mít nějaký vliv na výkon a spotřebu? KATy mám 2, oba jsou povrchu OK, ale jak jsou na tom uvnitř funkčně netuším. Nový bych rozhodně nekupoval...

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vyhodíš KAT, neprojdeš emisema. 

Když sem dáš VIN, můžeme z nich vyčíst přesné kody dílů pro objednání. 

Nicméně dotaz: Jak dlouho hodláš auto provozovat, pokud jen chvíli, můžeš koupit to nejlevnější ... jinak chválená tu je značka MTS nebo Polsko. Nicméně já dávám Walker (Bosal mě nepřesvědčil o kvalitě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poláky neber ,je to sice levné ty POLMOSTROW a pod ...ale pokud s tím chceš jezdit dýl jak 3 roky ,tak ne ....pokud do frucu po TK ano...mají to jednovrstvý,odtokový trubky plynů venitř krátký ,takže kondezuješ vodu a hniješ zevnitř , to se někde podívej na youtube ....bosaly jsem měl na tatíkovým a taky žádný šlágr,po 2 letech kvete taky 

a jestli chceš šetřit ,vem si to z vrakáče ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám, že mi přibližovadlo ještě nějakou dobu vydrží. Jedině, že odejde na hnilobu. Na levný přesuny do práce i jiný pojíždky je to pořád ideální a nevím co by ho nahradilo...

 

Ještě jednoho na díly sice mám ale výfuk už je tam taky dost shnilý. A co jsem poptával různá auta na díly tak ten stav bývá většinou stejný. Mám ted možnost koupit komplet (svislá trubka MTS a další 2díly Vector) za 1300Kč. Najeto prý tak 1000Km. Ale je to právě ta verze bez KATu. Co se týká emisí bez KATu tak to je mi jasné, ale hlavně by mě zajímalo jestli to bude mít nějaký vliv na chod motoru. Výkon? Spotřeba? Na závodákách mám samozřejmě upravené výfuky bez KATu. Tam je to jasné. Tak mě napadlo jestli s tím má někdo zkušenost u tohoto malého diesla. Třeba EGR jsem vyřadil jen co jsem auto přivez a je to dost znát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

106 1.5D má stejný výfuk jako jiné, pasují k sobe všechny od 1.0 po 1.6 8V... mozná 1.3 rallye má jiný... gti ma urcite jiny

 

Muzes nahradit tlumic a kat stredovou rourou, sam se to tak udelal a komplet vyfuk na 1.4i vysel se slevou na par stovek... ma trosku ostrejsi zvuk, ale prijemny a jede porad stejne, spotřeba tez stejna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...