Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Combi 2.0Hdi 80kw by Míza


Mizlerek007

Recommended Posts

tak ať nezakládám další téma tak to hodíme sem :D pořídil jsem místo 306tky Peugeot 406 Combi 2.0Hdi 80kw, má el. ona a zrcátka, dešťový senzor, PPC, digi klimu, ovládání rádia pačkou a to je asi všechno, je to poslední měsíc 99 a všechno běží jak má... 

chyby: podřené oboje dveře na spolujezdcově straně, nic hroznýho, pak ještě chytá rez řidiče blatník u světla, ale už mám všechno sehnané i v barvě a v uterý pro to jedu :)

jinak zatím se předělal interier, černý spodek palubky, lišty, koberečky, nekuřácká sada a kuchnul jsem řadičku, protože s tou vysokou se mi blbě řadí a hlavně včerejší 6ti hodinové čištění interieru od nánosu veškerejch sra*ek a hnusu.

jediné co je potřeba udělat jsou zadní stabilizátory... už jsou objednaný, takže snad budou taky v uterý ... no a v neposlední řadě CHIP :D pokud to do uterý John stihne, tak to nechám trochu přiočkovat :D

post-21322-0-05034700-1428225669_thumb.j

post-21322-0-00485400-1428225672_thumb.j

post-21322-0-52235100-1428225674_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám ti to fakt oddělit do novýho vlákna ? :)   nebo chceš k oběma autům psát jen sem ? no jinak z popisu toho co jsi udělal už a co je v plánu mě fakt zase napadá ta psychiatrie a síť na tebe ....  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tady čtu, tak se nám tady začíná rozjíždět Johnytída :D aneb už máme 2 dieselové krále :D

Za chvíli se tady začnou objevovat slova jako olejchladič, atd :D no CHIP už tady zazněl :D

 

Jinak Mízo : kolik to má nalítáno ? a zase budeš zatmavovat přední světla ? :D

a samozřejmě hodně spokojených chrochtavých kilometrů s autem ;)

Upraveno uživatelem Wext
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má to 260tis a ano světla se budou dělat jen co mi vymění horkovzdušku :D a až budou doma všechny díly tak se pustím ještě pořádně do rozleštění laku, ted na to seru protože to nemá smysl když se to bude měnit... jinak změny moc nebudou :D jen kola bych chtěl nějaký 17" nejlépe challengery nebo atlantise... sice gumu bych volil ***/50 nebo ***/55 aby mi zustalo pohodlí, nicméně svezení proti 306 je teda solidní rozdíl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak světla komplet... už jen rozřezat zadky, nalakovat a nějak povařit ... protože po posledním rozlepování dostali poměrně hodně na držku :D

Ahoj

Čím lepíš nazpátek "skla"? Když máš celé světlo rozebrané. 

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mízo ty jedeš :D ale pěkně to auto prokouklo po tom nastříkání těch světel ? ;) budeš dělat i mlhovky jako u coupéčka ? Jen tak ze zvědavosti, teda jestli to není tajné jako ten tvůj Mízalak na coupé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska dorazila nová lišta pod světlo a na blatník a vyměnily se všechny  čtyři zadní tyčky, zítra sbíhavost a můžu zase jezdit :) jinak dneska cesta Trutnov a z5 cca 230km a spotřeba 5.2l/100km , žádný šetření a s klimou, tak snad to pujde takhle dál :D

post-21322-0-94762400-1428598347_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...