Jump to content

Peugeot 406 Combi 2.0Hdi 80kw by Míza

Mizlerek007
 Share

Recommended Posts

tak ať nezakládám další téma tak to hodíme sem :D pořídil jsem místo 306tky Peugeot 406 Combi 2.0Hdi 80kw, má el. ona a zrcátka, dešťový senzor, PPC, digi klimu, ovládání rádia pačkou a to je asi všechno, je to poslední měsíc 99 a všechno běží jak má... 

chyby: podřené oboje dveře na spolujezdcově straně, nic hroznýho, pak ještě chytá rez řidiče blatník u světla, ale už mám všechno sehnané i v barvě a v uterý pro to jedu :)

jinak zatím se předělal interier, černý spodek palubky, lišty, koberečky, nekuřácká sada a kuchnul jsem řadičku, protože s tou vysokou se mi blbě řadí a hlavně včerejší 6ti hodinové čištění interieru od nánosu veškerejch sra*ek a hnusu.

jediné co je potřeba udělat jsou zadní stabilizátory... už jsou objednaný, takže snad budou taky v uterý ... no a v neposlední řadě CHIP :D pokud to do uterý John stihne, tak to nechám trochu přiočkovat :D

post-21322-0-05034700-1428225669_thumb.j

post-21322-0-00485400-1428225672_thumb.j

post-21322-0-52235100-1428225674_thumb.j

Guest StibTo

nemám ti to fakt oddělit do novýho vlákna ? :)   nebo chceš k oběma autům psát jen sem ? no jinak z popisu toho co jsi udělal už a co je v plánu mě fakt zase napadá ta psychiatrie a síť na tebe ....  :D

Tak jak to tady čtu, tak se nám tady začíná rozjíždět Johnytída :D aneb už máme 2 dieselové krále :D

Za chvíli se tady začnou objevovat slova jako olejchladič, atd :D no CHIP už tady zazněl :D

Jinak Mízo : kolik to má nalítáno ? a zase budeš zatmavovat přední světla ? :D

a samozřejmě hodně spokojených chrochtavých kilometrů s autem ;)

Edited by Wext

má to 260tis a ano světla se budou dělat jen co mi vymění horkovzdušku :D a až budou doma všechny díly tak se pustím ještě pořádně do rozleštění laku, ted na to seru protože to nemá smysl když se to bude měnit... jinak změny moc nebudou :D jen kola bych chtěl nějaký 17" nejlépe challengery nebo atlantise... sice gumu bych volil ***/50 nebo ***/55 aby mi zustalo pohodlí, nicméně svezení proti 306 je teda solidní rozdíl :D

Tak včera jsem to trochu rozleštil, dneska jedu pro nové světlo místo toho zašlého a pro lištu do nárazníku, světlo nemá krytku zezadu takže do nej šel bordel a než to čistit, tak ho vyměním, při tý příležitosti se rozlepí a nastříkaj, 

post-21322-0-63684700-1428386431_thumb.j

tak dneska menší srázek a proběhlo nějaký to naočkování výkonu... :D John je opravdu kouzelník a i z dětskou mapou to auto konečně trochu jede :D až vyměním cooler, tak ještě něco doočkujem, ale i tohle je pro mě vyhovující, děkuji převelice  :papa  :potlesk

post-21322-0-14999900-1428434119_thumb.j

tak světla komplet... už jen rozřezat zadky, nalakovat a nějak povařit ... protože po posledním rozlepování dostali poměrně hodně na držku :D

Ahoj

Čím lepíš nazpátek "skla"? Když máš celé světlo rozebrané. 

díky za info

tím co tam je... říká se to mu medvědí hovno...taková pologuma, nahřeješ to zpátky a přiložíš ... 

díky

mám světlo rozebrané a moc toho tmelu tam nezůstalo :(

Mízo ty jedeš :D ale pěkně to auto prokouklo po tom nastříkání těch světel ? ;) budeš dělat i mlhovky jako u coupéčka ? Jen tak ze zvědavosti, teda jestli to není tajné jako ten tvůj Mízalak na coupé :D

tak dneska dorazila nová lišta pod světlo a na blatník a vyměnily se všechny  čtyři zadní tyčky, zítra sbíhavost a můžu zase jezdit :) jinak dneska cesta Trutnov a z5 cca 230km a spotřeba 5.2l/100km , žádný šetření a s klimou, tak snad to pujde takhle dál :D

post-21322-0-94762400-1428598347_thumb.j