Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyšší spotřeba po demontáži fapu, 2.2 Hdi


sharpers

Recommended Posts

Brutalle ano, po prvním chipu sem odjížděl spokojen. Auto mělo nižší spotřebu než před vypnutím fapu a mělo vyšší výkon tak jako bylo dohodnuto. Spotřeba šla dolů z 8,5l na něco málo kolem 7,5. Což bylo stále dost ale připisoval sem to samozřejmě ještě fapu který byl mechanicky ve výfuku. Po jeho odstranění auto jelo ještě torchu lépe ale spotřeba šla zase lehce nahoru :o  S nejvíce lehkou nohou co to jen šlo sem zajel meziměsto 30 km za něco málo pod 8l....tak se začalo pídit po problému , založil jsem zde téma a taky na c5 klubu. Na obou forech přišli názory ať se zkontroluje chip a fapoff v řj. Tak tedy nato došlo, přijel Straki, zkontroloval že fapoff je udělán dobře ale prostě chip je udělaný nějak divně. Provedla se uprava map, auto lehce ztratilo výkon kolem 2tis ot kde byl předtím obrovský kopanec ale zato teď zabírá rovnoměrně do otáček. Spotřeba šla pod 7 litrů, meziměsto z Frýdku do Havířova jsem zajel pod 6L. Od téhle upravy jsem najel přes 150km a spotřeba je 6,5, čili taková jaká by měla být. Já se v upravach software nevyznám, a ačkoliv mi Straki vysvětloval jak to vlastně funguje tak jsem z toho jelen, ale auto po teto upravě jede tak jak má a spotřeba je konečně taková jaká má být....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...