Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se světlama Peugeot 206 1.4hdi


Landys75

Recommended Posts

Ahoj, dneska při cestě do práce se mi stala nemilá věc, jel jsem na dálkový, a najednou z ničeho nic mi dálky sami od sebe přestaly svítit, tak jsem je zkusil vypnout a zapnout, zase chvilku všechno svítilo, no a pak najednou zase tma, a do toho se mi začali pomaličku sunout stěrače po skle nahoru a dolů, přitom sem je nezapínal, potom při zapnutí levýho blinkru se zase seply stěrače a pomualu se zase táhli po skle. Koukal jsem na ukostření světel a vypadá to ok, ale pořád to takhle blbne. Zapnu potkávačky, všechno normálně svítí, zapnu levej blinkr a rozsvítí se mi kontrolka airbagů a abs a v rytmu blikání blinkrů mi bliká i levá parkovačka, když ho vypnu, zůstane svítit airbag, pokud potom zkusím zapnout dálky, světla se mi tentokrát vypnou celá a svítí mi k tomu slabě všechny levý blikače. Jsem z toho fakt na prášky, ale připadá mi to že asi odešla BSI a nebo COM2000, jinak si to nedovedu vysvětlit. Díky za každou radu.

Upraveno uživatelem Landys75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baterka je cca dva měsíce stará, zkoušel jsem dneska napojit jěště druhý páčky pod volantem, jestli to není tím, a dělá to pořád to samý, díky za odpovědi klucí, zítra to vezu do servisu, tak snad to bude nějaká prkotina a ne vyhořelý bsi, to by mě asi jeblo :roll pak dám vědět jak to dopadlo a co to bylo za úžasnou věc

Upraveno uživatelem Landys75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u zadních světel ne, ale tam sem konektory čistil cca před rokem, protože se mi vzadu ukostřoval blinkr přes koncový světlo a to s ním problikávalo, a je to prostříkaný čističem na kontakty, tam by to mělo být v pořádku, ale asi to vidím na to BSI, protože stěrače skoro nestíraj a ostřikovače jsou taky skoro mrtvý, takže bude asi problém tam, uvidíme co zítra poví diagnostika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...