Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc Výhřev sedadel Peugeot 406 2002 MUX BSI


Dave-1

Recommended Posts

Čau lidi, dodělal sem si výhřev sedadel na mýho pežouta, dečky nejsou origo, tlačítka mám origo ve středové konzole. Upozorňuji, že zde několik návodů co tu jsou tak jsou pro mě k ničemu jelikož, pojistku nemám v motorovém prostoru nýbrž v kabině, je to pozice 28 a má mít 15 A, proud do pojistky jde ale na konektorech u tlačítek proud není, respektive je tam pouze proud pouze když rozsvítím světla tak se rozsvítí motivy na tlačítkách. Relátka vidím všehovšudy dvě, zbytek je asi v bsi a proto se ptám může to že nejde proud do tlačítek na starosti BSI?? Případně kde se to v diagnostice najde hledali jsme to tam půl hodiny s kamarádem a nic jsme nenašli. JInak myslím, že BSI by to podporovat měla, mám veškerou tehdy možnou elektronickou výbavu.. Ještě otázka pojistka je na cestě k tlačítku PŘED a nebo ZA BSI??? Budu vděčný za nějaké schéma či radu. Dík

Upraveno uživatelem Dave-1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By som povedal, ze niekto sikovny to uz pozeral pred tebou.

Daj si novu poistku podla prikonu, jedno rele ( dostat ich kupit habadej), a prehod napajanie do tlacitka co mas, tak aby tam bola stava po nastartovani, potom zopnes rele (tlacitkom) a hrejes.

Aj tak nevidim uzitok, ja mam od vyroby vyhrievanie, a doteraz som ho mal zapnute asi 3 x za 6 rokov.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...