Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Froggy 307 1.6 80kW (hatch!)


Šiny

Recommended Posts

Zdravím všechny místní :)
 
Tak jsem si jako první auto pořídil Pažouta, je to 307 1.6 80kW, r.v. 2002. Je z rodiny, pravidelně servisován a za tu cenu je to krasavec.

post-49652-0-00129600-1428355327_thumb.j

 

Výbava je pro mě dostačující. Chybí klima, vyhřejvaný sedačky a palubák.
 
Jelikož je mi 18 a auta jsou můj koníček, tak prostě nemůžu jezdit v sériovce. Naštěstí nejsem jako většina, co si koupí polorozpadlýho Golfa a jsou z toho odvařený :D.
 
Hned jsem začal upravovat detaily, na který nebylo potřeba vynaložit zbytečně velký finance.

post-49652-0-64429500-1428355369_thumb.j

post-49652-0-57051500-1428355585_thumb.j

 

 
Mám rád stickerbomb, tak jsem si řekl, že ho chci v interiéru a tak jsem strávil 3 a půl hodiny pipláním se s folií. Bohužel jsem musel kvůli velkému prolicu rámečku "nastavovat" folii, takže je tam pár přechodů.
post-49652-0-74476600-1428355376_thumb.j

Dle mého názoru to vypadá víc než dobře :).

Ještě přijdou na řadu boční rámečky ventilace.
 
Už čekají i 17" na léto, bohužel mají et35, takže než našetřím na podložky, budou dost utopené.
post-49652-0-75081300-1428355646_thumb.j

 

Osvětlení SPZ jsem vyměnil za LEDky a dokoupil jsem středovou loketní opěrku.

post-49652-0-77632000-1428355453_thumb.j

 

Následující opravy: Výměna oleje, lehký zabroušení a vykitování zadního blatníku, jelikož se začínají objevovat rezavé puchýřky, takže radši tomu zabránit teď, než bude pozdě, nový budíky (snad díky tomu začne fungovat ukazatel paliva, který si dělá co chce, jak je vidět ve videu na konci).

 

Budoucí úpravy: Zatmavení skel, zadní stěrač půjde pryč, decentní folie na zadní světla, přední světla s černým pozadím, zadní znak pryč, stavitelný podvozek, LEDky v interiéru, SPZ bez rámečku i vpředu, rádio Sony DSX-A42UI, subwoofer + zesilovač, střední a koncovej tlumič pryč.

 

Přikládám video z letiště v Mimoni.

https://www.youtube.com/watch?v=ZIibBydZAFM

Upraveno uživatelem Šiny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mlaďas no :D Hele řazení trochu potrénuj, kvílení kol při rozjezdu je sice efektní, ale určitě ne efektivní a dost tím ztrácíš. Folie v interieru je věc vkusu, podle mě jak je uzounká tak to vypadá divně, ale jestli se Ti líbí tak proč ne ;) 

 

Ty kola vypadaj fajn, ale jestli chceš jezdit trochu svižněji pořiď si na ně gumy a ne to co tam je teď, věř mi, udělá to strašně moc ve všech parametrech auta ;)

 

Z Tvých plánovaných úprav bych škrtnul jen jednu a to zatmavování zadních světel, věř, že si na Tobě smlsne první policajt, který Tě potká a v určitých podmínkách je to skutečně nebezpečná věc.

 

Toť vše, přeju hodně bezproblémových kilometrů, vítej na klubu a třeba se potkáme někdy na sraze  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej.

Pěkný kočár a i plány máš docela slušené, uvidíme jak se to nakonec vyvrbí. Jen malý dovětek / poznatek, být tebou tak ten motor netahám do takových otáček, tedy pokud nemáš za sebou proces "hlavy" a vše kolem toho. No všiml jsem si jedné zvláštnosti, mě auto nejde až tak rychle do otáček za to když vrazím 4 a 5 tak se dostanu na 170 mnohem rychleji.

 

Jinak co tam liješ za olej - plnou nebo polo?

 

Kola jsou krásná akorát jak vidím "véčkový" vzorek je mi na blití, prd to drží a akorát to hučí.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej vítej ;) folie v interieru je hezká,líbí se mi to,kola jsou taky :super

Jinak to co píše Tony ohledně rychlosti tak se mi zdá,že mi to taky rychleji stoupá a to mám Breaka

odesláno z Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je mi 18 a auta jsou můj koníček, tak prostě nemůžu jezdit v sériovce.

Mám dneska nějakou rejpavou (konečněužjednousakrataky), takže pardon všem útlocitným... Ale tohle je ideologie, kterou známe z pidlivize Zhovn@ z rubriky "Zmačkaná plechová koule pod mostkem". Chtělo by to méně testosteronu a enerdžidrinků z Tesca a více rozumu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Agresssor: Co na to napsat... asi jen jméno mluví za vše :D

 

Schreek: Jo vím že kvílení kol je spíš na škodu, ale bohužel se v tom ještě neumím svižně rozjet, ani rychle plynule řadit, tak jsem to jel potrénovat na letiště. Tahal jsem to hodně do otáček, pak jsem to už nebral tak vysoko k omezovači. Už tam jsou nový gumy (Bridgestone Potenza), tyhle na tom byly když jsem to koupil a auto stejně nebude na kosení zatáček, fakt by mi je*lo když bych to někam poslal.. Za to mi to nestojí. Na to ztmavení světel chci jednu z nejsvětlejších folií, vím, že policajti po tom jdou jak slepice po flusu.. tak nechci moc provokovat, ale nechci originální. Díky za přivítaní ;)

 

Tony Stark: No taky jsem si řikal že se mu pak moc nechtělo, nevím čím to je. Olej budu měnit tak za týden, jelikož je to 30tis km od poslední výměny, ale co tam naleju to ještě musím nastudovat. Nějaká rada? Gumy jsou už nový. Díky za přivítaní ;)

 

HonzaRez: No už je to tak, nebudu jezdit v sériovce :) chci to udělat k obrazu svému. A nic jako

 

"Zmačkaná plechová koule pod mostkem". 

se konat nebude, nejsem hovado co jede na krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem ošetřil prahy, vypadají dobře, ale pro jistotu jsme je očistil a vzal nástřikem na podvozky.
Chtěl jsem sundal zadní logo, ale po zjištění co se pod ním ukrývá, jsem se rozhodl, že musí zpátky.post-49652-0-02971200-1429214787_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...