Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazovateľ aktuálnej spotreby


Prblms8

Recommended Posts

Čaute,

mám problém že na mojom palubnom počítači neukazuje aktuálnu spotrebu. Na každom inom aute tohto typu je spotreba ale na mojom nie. Dosť mi to vadí a neviem či by nemohol byť problém iba v páčke keďže sa sa mi nedá stlačiť. 

Budem rád ak niekto poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel to pravdepodobne tak, že na počítací ukazuje fixne iba dátum a nič iné sa nedá prepnúť, lebo páčka nejde stlačiť a tým pádom ani prepnúť údaje na počítači (ja to mám tak isto). Hľadal som a jediné, čo som našiel je: https://www.youtube.com/watch?v=yjZa7ummE94 

Podla toho videa stačí ručne dorobiť tlačítko na prepínanie. 

Ale počkaj aj na niekoho iného, či nemá nejaké iné riešenie :D

Upraveno uživatelem Adamusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

packa ti stacit nebude ak sa to bude dat tak ti to musi niekto povolit v bsi s diag kupovat packu je pridrahe da sa dorobit do nej mikrospinac sice trosku obtiazne ,na starom modeli islo dorobit v poho

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.peugeot-club.com/topic/7861-palubni-pocitac/  tu si precitaj( je to nadlho :D) aby si nemal zbytocne otazky, chlapi on palubak nema respektive neni aktivovany ak to vobec pojde  inak by tam packa s mikrospinacom bola od vyroby podla mna

 

displej na to ma(typ B) ale ci aj bsi co pisal Honza tak to je vo hviezdach

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem ti to psal. Štítek BSI by jsi měl vidět, když budeš u pojistek v palubce, tak za nima dole je černá placatá skříňka a je na ní nalepený papírový štítek. Jo, a je na ní 6 pojistek v řadě

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palubni PC jde myslim aktivovat i na te nizke verzi BSI, samozrejme nejlepe je se podivat pres diag PeugeotPlanet 2000 nebo Diagbox, zda je polozka palubniho pocitace obsazena v konfiguracni nabidce BSI a pripadne tedy hned aktivovat. Druha vec je pak zprovozneni prepinace na konci packy. U nekterych typu packy lze upravou dodelat mikrospinac viz uvedeny odkaz nahore, u nekterych pacek to diky odlisne konstrukci provest nelze, tam asi udelat spinac nekde vedle displeje do te plastove krytky. Vetsinou je take treba dotahnout jeden drat do konektoru BSI, to bude urcite popsane take ve vyse zminenem vlakne o PPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...