Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 - Clarion PU1633A - AUX


Adamusss

Recommended Posts

Zdravim vsetkych. V 406-tke je original radio clarion pu1633a (kazety) a rad by som tam dorobil aux. Nasiel som mnoho moznosti ako kazeta atd atd ale kvalita asi nebude moc dobra  a preto sa tomu chcem vyhnut. Na internete som hladal, a piny na Mini-ISO konektore 18, 19 a 20 (http://www.c5club.cz/files/pdf/rd3pinout.pdf) by nestacilo napojit na koncovky aux kablu? Nasiel som uz aj hotove kable (http://www.conrad.sk/adapter-line-in-3-5-mm-jack-mini-iso.k378292) no neviem, ci to bude fungovat. Skusal to uz niekto z Vas? Pripadne viete ze to bude / nebude fungovat? za kazdu radu som rad. Dakujem

Upraveno uživatelem Adamusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to zítra najít, už je to dávno. Nějak mlhavě pamatuju, že je tam nějaký standardní integráč na přepínání vstupů, ale je zapojený nějak divně. Zkoušel jsem modul kazeťáku úplně vyhodit, ale to si to líbit nenechalo, tak jsem to udělal přepínací, ale kazeťáku u toho pak pořád běží motůrek, což může otravovat, a na začátku se pokusí několikrát přepínat směr, protože se mu netočí oba trny. Jinak se ten vstup používat dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To je prave ten problem ze kazdy o tom iba pisal ale nejak som nepostrehol, ze by to niekto realne zapojil :D

Kedze moje schopnosti v elektrike su pod bodom mrazu, preto sa pytam, ci to uz niekto nerobil :D

Upraveno uživatelem Adamusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...