Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Verzia Diagboxu pre potrebu preprogramovania Displeja


SonX

Recommended Posts

Zdravím páni chcem sa informovať ktorou verziou DB viem konfigurovať uvedený displej - 9676655380 SW: V72,2  HW: V1600.

Foto v prílohe. Mám B kábel a verziu DB 5.20. Ide mi oto či sa mám snažiť upgrade DB v mojom prípade max do V5.28 alebo to je zbytočné. Pri verzii V5.20 PP2000 nepozná číslo dielu a tým pádom ho neviem prekonfigurovať.

 

Vopred ďakujem za info.

post-26164-0-40249200-1428305492_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaké auto to je? V každém případě, vzhledem k tomu, že je displej vyroben 2011, tak určitě co nejvyšší verzi DB, aspoň 7.xx. To ale s B kabelem nejspíš nepůjde. Nech si kabel flashnout a pak můžeš nainstalovat nejnovější verzi DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HF ma netrapi ked tam bude ten tel. svietit aj nadalej :)   na B teraz nie  novsim FW a DB hej. Len mne je zbytočné prepaľovať FW  + ak sa nemílim doosádzať dosku interfejsu  ked mam 407sw r.v. 2005 len pre nový displej a čisto len pre svoje účely.  

Tak asi dakoho pohladam kto ma C interface a novú DB.

 

Ale aj tak dík.

Upraveno uživatelem SonX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza :

- ano monochrom,

- v konfiguracii displeja sa da deaktivovať HF a zmeniť typ klimatizácie mam to otestovane na svojom vypálenom. No bohužial na novom neviem nic nastavit nakolko to konfigurujem cez Diagbox V5.20  PP 2000 vyhlási pri načítavaní displeja neznáme číslo produktu (v tomto zmysle niečo neviem to naspamet :) ) . Aj keť i to príde divné nakoľko v uvedenej verzii figuruje už aj 508- smička

 

No skúsim povíšiť na V5.29 a uvidíme ci databáza už bude obsahovať údaje aj o uvedenom displeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Než jsem to stačil vyzkoušet, tak jsem si PP2000 upgradoval na v24.99, resp. 1.9.12. Je to asi poslední upgrade PP2000, když to nepůjde v tom, tak vyzkouším diagbox.

 

S tím mne napadá dotaz, jak zjistit verzi kabelu, když mi Interface checker napíše Reference = absent. Ale INIT je OK. Musí se tam předtím downloadovat některá z verzí APPLI.com ?

 

 

edit: Tak i když je Lexia odpojena od USB, tento program uvede INIT OK, a Reference absent. grrr

Upraveno uživatelem ceeeert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...