Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je vás tu co nezná předsedu Peugeot clubu?


Pepito

Recommended Posts

Předsedu neznám, nikdy jsem ho neviděl, ani nevim jak vypadá, vždycky byla tma  a on byl tmavě oblečený, na nohu nenapadá, zvlaštní znamení jsem si nevšiml. Mohu už prosim odejit z vyslechu? :D :D

 

 

Nezamýšlel jsem toto téma jako výslech,ale spíš mne tato myšlenka napadla při té větě,že konkrétní člen,který je (dle příspěvků) už asi docela dlouho v klubu,nezná předsedu PC (nebo presidenta-jak chcete) :myslim  

Pokud vám připadá toto téma trapné,tak jej prosím smažte :mad:  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezamýšlel jsem toto téma jako výslech,ale spíš mne tato myšlenka napadla při té větě,že konkrétní člen,který je (dle příspěvků) už asi docela dlouho v klubu,nezná předsedu PC (nebo presidenta-jak chcete) :myslim  

Pokud vám připadá toto téma trapné,tak jej prosím smažte :mad:  :papa

 

Pepito--není to nic složitého k pochopení, jsem na klubu peugeot proto, že se zajímám celoživotně o auta a pežoty dlouhodobě vlastním, takže mám s nima zkušenosti, které rád předám jiným...,naopak i já se tady hodně přiučím...,nejen v oblasti motorismu :D ,nemám potřebu se k tomu scházet na srazech atd., což nemyslím nijak pejorativně--prostě nemám a tečka. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Za dobu co jsem zde jsem se setkal jen s jediným předsedou a to s Medvědem na 1.minisrazu v Týně.

Měl jsi to spíš dáti jako Anketu.

Jinak bych napsal asi to co ozzy56

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito--není to nic složitého k pochopení, jsem na klubu peugeot proto, že se zajímám celoživotně o auta a pežoty dlouhodobě vlastním, takže mám s nima zkušenosti, které rád předám jiným...,naopak i já se tady hodně přiučím...,nejen v oblasti motorismu :D ,nemám potřebu se k tomu scházet na srazech atd., což nemyslím nijak pejorativně--prostě nemám a tečka. :papa

Taky se neúčastním každého srazu ať už z časových nebo finančních (to častěji) důvodů, ale zatím na všech kde jsem byl, byla vždy parádní nálada a potkal jsem se lidmi, které jsem do té doby znal jen odtud. Srazy jsou fajn a je to parádní relax. :super  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel že to berou všichni (nejen majitelé Peugeotů) jako já - pokec a rady tady na fóru a poznávání se na srazech :mad:  :myslim  :roll

Chápu že to každý nemusí.Stačí sedět u PC doma ;)

Já jsem začal na srazy jezdit kvůli poznávání členů klubu a taky (jak už jsem psal jinde) poznávání krás a koutů naší krásné České zemičky :super

Tímto móóóc děkuji všem,kteří se spolupodílí na všech srazech i minisrazech :super  :super  :super  :potlesk  :potlesk  :potlesk  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem pozna a mluvil, ruku podal s Medvěd, Pe.Tr, Schrek. První dva předsedové byli dokonce i v Týně nad Vltavou (Pe.Tr byl u mě s polečně s Přemou a Nanju ;) + 406 break). Medvěd byl jak píše servisman u mě na 1. minisrazu P-C v Týně nad Vltavou. Se Schrek jsem se setkal na srazu P-C, který se konal v chatové oblasti Slunečnice u Vlčic okr. Jind. Hradec v roce 2014.  Byl to můj prvni sraz P-C, na kterým jsme byl osobně :super . Potkal jsem zde a i mluvil s mnoha členy P-C :papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem pozna a mluvil, ruku podal s Medvěd, Pe.Tr, Schrek. První dva předsedové byli dokonce i v Týně nad Vltavou (Pe.Tr byl u mě s polečně s Přemou a Nanju ;) + 406 break). Medvěd byl jak píše servisman u mě na 1. minisrazu P-C v Týně nad Vltavou. Se Schrek jsem se setkal na srazu P-C, který se konal v chatové oblasti Slunečnice u Vlčic okr. Jind. Hradec v roce 2014.  Byl to můj prvni sraz P-C, na kterým jsme byl osobně :super . Potkal jsem zde a i mluvil s mnoha členy P-C :papa .

 

 

Na srazu v chatové oblasti Slunečnice u Vlčic jsem byl taky,ale Tebe si nějak nevybavuji :myslim  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...