Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je vás tu co nezná předsedu Peugeot clubu?


Pepito

Recommended Posts

Mašinka byl předseda? Byl to zakládající člen, ale existovala v té době funkce předsedy?

Byl prezident. V červenci 2005 pak společně s Martinou rezignoval a celý chod P-C visel na Ondrovi (který byl v kontaktu s Michalem). Naštěstí se podařilo uspořádat doplňovací volby a v srpnu tak byli do vedení zvoleni (doplněni) Medvěd a JirkaP. No a dál už to asi znáš :)  (já si pamatuju hlavně to, jak jsme se s Ondrou složitě domlouvali na přeregistraci domén a sešli jsme se jeden jarnípodvečer roku 2006 na benzince, kde mi předal potřebné dokumenty a díky tomu se to nejdůležitější, co v té době klubu patřilo, podařilo zachránit pro budoucí generace) ;)

Pokud by sis to chtěl připomenou, ty texty (byť s rozhozeným formátováním tu lze stále nalézt: http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/articles.html/_/klubove-deni/?p=7

Upraveno uživatelem Kurt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je na druhou stranu dobre ze se vsichni nechtwji potkat. Osobne se nemusim s kazdym z fora potkat a taky nevim kde bychom udelali tak velky sraz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na srazu v chatové oblasti Slunečnice u Vlčic jsem byl taky,ale Tebe si nějak nevybavuji :myslim  :papa

Svoji 406 sedan, jsem měl postaven vedle 406 break Roky na pravo od tebe, při pohledu od rybníka.  Já jsem tebe zahlédl. Parkoval si na začátku v pravo, při pohledu od rybníka. Byl si tam s 206.

Jsem tichý a nenápadný. Jinak v Jindř. Hradci a při spanilé jízdě, jsem neměl popsanou 406, jelikož ChouLu neměl sebou tužku na sklo :( .  Pokud se nemýlím, tak při spanilé jízdě, si jel ob jedno auto za mou. Jsi to ty v té zlaté 206 ;) ?

post-4390-0-11984600-1428338922_thumb.jp

post-4390-0-80046800-1428338932_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svoji 406 sedan, jsem měl postaven vedle 406 break Roky na pravo od tebe, při pohledu od rybníka.  Já jsem tebe zahlédl. Parkoval si na začátku v pravo, při pohledu od rybníka. Byl si tam s 206.

Jsem tichý a nenápadný. Jinak v Jindř. Hradci a při spanilé jízdě, jsem neměl popsanou 406, jelikož ChouLu neměl sebou tužku na sklo :( .  Pokud se nemýlím, tak při spanilé jízdě, si jel ob jedno auto za mou. Jsi to ty v té zlaté 206 ;) ?

 

 

Ano to jsem já v té oranžové 206cc ;)

Tak snad se potkáme a poznáme na nějakém příštím sraze :super  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito--není to nic složitého k pochopení, jsem na klubu peugeot proto, že se zajímám celoživotně o auta a pežoty dlouhodobě vlastním, takže mám s nima zkušenosti, které rád předám jiným...,naopak i já se tady hodně přiučím...,nejen v oblasti motorismu :D ,nemám potřebu se k tomu scházet na srazech atd., což nemyslím nijak pejorativně--prostě nemám a tečka. :papa

 

 

A byl jsi někdy na nějakém sraze,kde jsme se mohly potkat?Třeba na některém ostravském? :myslim  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já znám osobně Medvěda, Pe.tra a myslím, že jsem se v Klech potkal se Shrekem, ale protože jsem takový "mladý a nesmělý", tak jsem se asi ani nezeptal jestli je to on. Jinak docela dobré vlákno, ani jsem si neuvědomil, že už jsem zde od roku 2007. Jo letí to . . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nostalgicky to tady čtu :)

Škoda, že členové, které znám /  znal jsem osobně, sem už skoro vůbec nechodí, snad kromě pepita :) Toho znám z Olomouckého minisrazu v roce 08.  :)
 

Pár z Vás jsem potkal na Seči, nebo na Šebetově. Kdo si pamatuje na mě bych spočítal na ruce :D

 

I tak, díky všem že tady jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Berkoffe, prijed zase na sraz, poznas nove. Bohuzel nekteri stari clenove sem nechodi. Proc? Vi buh, asi k tomu maji nejaky soukromy duvod, ktery je jen jejich. Taky me to mrzi, ale co se da delat? Nic, dokud oni nebudou chtit, tak opravdu nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 5. 4. 2015 at 17:47, Pepito napsal:

Můj první sraz byl Šebetov 2007 a i když si nejsem jistý

Tak jsem si prohlédl seznam srazů a můj úplně první sraz byl 3.3.2007 v Olomouci pořádaný Trundíkem a Šebetov 2007 byl můj 1. oficiální :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...