Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JBL Hudba


RomanK

Recommended Posts

Přátelé kamarádi!

mám ve své 5008 JBL a hraje to - no hraje. Včera jsem jel z 206 SW r.v.2006 a ta byla osazena JBL taky a teda musím uznat, že se moje vůbec nelepí... Subwoofer v kufru a jak jsem to oroštil, no prostě paráda!!! tak teď nevym - jak povýšit origo v 5008 na něco lepšího? díky za tipy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimala by mne ta basová skříň, dá se sehnat, dokoupit?

 

Tady máš kolik stojí basová skříň, ale ono to není jen o Basovém repráku, ale i o zesilovači a jiném zapojení.

 

00006562AN ENCEINTE GRAVE 6 688,83 CZK   8 093,48 CZK   8 093,48 CZK  

Upraveno uživatelem elton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové!

Díky za info, chápu, velký sbw, zesilovač mám z bývalé 405, ale v 5008 chci čistý prostor, tak mne zaujala ta "podívně vypadající" ozvučnice (kde se umístní?).

Cena je teda ranec :-(, ale chci něco udělat s tím zvukem, hlavně pro zadní sedadla, tam je to velmi slabé, předpokládám, že instalací přídavných výškových reproduktoru na zadní bočnice kufru něco pomůže, že se zvuk o něco rozjasní, předpokládám taky i výměnu zadních repro - něco takového - http://www.ahifi.cz/clanky/detail/peugeot-5008-vymena-prednich-a-zadnich-reproduktoru.htm. Nevíte jakými repro (značka) je 5008 standardně osazena?(k vůli parametrům).

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...