Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JBL Hudba


RomanK

Recommended Posts

Možná by stálo za to pořešit raději pořádné akustické vytlumení dveří a případnou výměnu hlavních měničů. Možná potom zjistíš, že všechny tyhle kejkle se subwoferem jsou napikaču.

JJ, přední měniče jsou v poho, hrajou měkce, zato zadní to je jako z ťamanského dvojčete, už jsou vyměněny, pořídíl jsem komponentní HERTZ a výškáče jsem umísnil dozadu na lem kufru - paráda. Nyní řeším umístnění aktiv SBW pod přední sedačku spolujezce, až bude hotovo, připojim foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eltone help!!!  :cool:  Koupil jsem na Aukru JBL repro dopředu. Jsou dvoupásmové, s výhybkou. Prosím, nevíš, jestli jsou výhybky v origo elektrice? nebo když sundám tapec ve dveřích, tak kabely k repru jsou už jen pro basáky? a ty výškáče v palubce mají jen kondík v sérii? dík za info :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky Eltone  :roker , už jsem to dneska vyměnil  ;) ,využil luxusního počasí a rozebral přední dveře. Ty origo repráky jsou faaakt dost z laciného kraje, výměna - i když zatím bez vytlumení, dopadla radikálně dobře  :cool: . Ještě se vrhnu na zadní, až se objeví nějaká solidní nabídka.

Takže - aspoň pro moje 30let ve WERKU unavené uši, je opravdu výhodné aspoň v předu vyměnit originály za cokoliv výkonnějšího. :roker  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterak dobře zatlumit dveře? Mno 5008ku asi nikdo nenafotil, takže dodnes ani nevím jak dveře rozdělat, ale jeden známý perfektně poladil dveře na Laguně II a III, tak se zkus podívat na Renault forum, tam je i odkaz na perfektní fotogalerii a vlákno, jak postupoval. Pokud by se to udělalo takto i na 5008ce tak možná nebude potřeba kupovat "nesmysly" alá JBL repro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BFG - origo repro jsou opravdu "bez magnetu", neříkám, že jedině JBL zachrání situaci, ale já se prostě zamiloval do té 206 a bylo rozhodnuto :mrk .

Stejnou službu by v mém - nevytlumeném případě, udělaly i jiné modely - Gladen a jiné :aut .   Teď nakoupím špunty, které nepřežily demontáž tapecu, nějakou tu tlumící hmotu - ještě nevím, která postoupí do užšího výběru a s chutí do druhého kola!

Pár fotek je na AHIFI.

Eltone - bez JBL ani ránu!!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak 5008 hraje opravdu strašně, takže taky budu provádět update, nejdřív dveře pak sub. 

nemáte někdo parametry k subwooferu? přemýšlím nad ním, ale asi bych dal svůj zesilovač bude to jednodušší, ale potřeboval bych vědět +- výkon atd... 

a Fotku jak je origo sub umístěn?  v SB vypadá že je někde v kufru, tady píšete že je pod sedačkou spolujezdce. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...