Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JBL Hudba


RomanK

Recommended Posts

Souhlas s RomanemK, vše jsem testoval, ladil, ale ten zadek je nevýrazný i přes třetinové navýšení hlasitisti. Zadní repro hraje jako středobas, zastřené repro, být to JBL to by hrálo úplně jinak!

Eltone, mohl bys prosím mrknout i na můj VIN, jak jsem na tom já?, dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes navštívil prodejce, JBL je jen za příplatek a na přání, standartně vozy nejsou vybaveny (prý), sub-vana od eltona je možná ale nebyli mi schopni říci co obsahuje (repro?, zesilovač?) a už vůbec ne zda se na moji výbavu dá připojit. Montuje se pod sedačku spolujezce pod koberec do volného prostoru k zadnímu ventilátoru klimatizace - proto ten šílený výlisek. Není jisté zda je tam příprava pro tento "wofer" - odhadní cenovka na tuto instalaci cca15-20tKč, takže asi passseee.

Vypadá to v první řadě na montáž zadních komponentních 130mm repro + 25/45mm tweter na bok zavazadlového prostoru a poté instalaci SBW pod sedadlo spolujezdce - zde provádím vyběrové řízení :-), podle vítěze pak řešení napájení. Další oříškem bude napojení výstupu audia basbox, radio prý nemá klasický DIN nizkoúrovňový výstup - cinch (rádio typ - WIP sound), nevíte někdo zda toto rádio ho má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...