Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

engine fault ...


Pilečák

Recommended Posts

zdravím dnes když jsem nastartoval ukázala se hláška engine fault : Repair needed , autem jsem pak musel odjet cca 10km a vůbec nic jsem nepozoroval i když občas se mně stane že mně auto nepatrně škubne + časta regenerace Fap , nemáte zkušenosti  co by to mohlo bejt ? bohužel do utery to asi nikam nedám zkontrolovat (svátky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte!

Mne sa to isté stalo v marci, na druhý deň som hneď išiel na diagnostiku, a podľa toho všetko OK. Údajne mohlo byť na vine nekvalitné palivo. Dali mi aditívum značky Pro Tec na vyčistenie palivového systému. Ak to nepomôže, údajne mám vymeniť palivový filter (naposledy menený v októbri). Ak to bude pokračovať, tak to môže skončiť tak, že sa vymenia trysky. podľa servisu má mradšej počkať na to, kým niečo zdochne, až vtedy si môžeme byť istý, čo bolo na vine.

Predtým motor trošku trhalo na voľnobeh. Keď som išiel cca 50 km/h, zaradená 3, a prudko som šľapol na plyn, začalo trhať motorom, a až potom začalo zýchlovať. Auto mi toto robilo už asi rok. Hláška sa mi pri podobnom zrýchlení objavila cca. pred mesiacom. Po vyčistení tým aditívom sa to trošku zlepšilo, no cez víkend sa to vrátilo znova. Tá hláška po určitom čase zmizne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...