Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor chladiča


dhamrak

Recommended Posts

Dobrý deň prajem, mám problém so svojím Peugeotom už dlhšiu dobu.

 

Na úvod, mám Peugeot 307 Break, r.v. 2004.

 

Dosť často sa stáva, že po vypnutí motora sa zapne ventilátor pravdepodobne chladiča. Robí to hocikedy, nevypne sám a či idem s autom polhodinu, alebo len 5 minút aj v -2C, zapne ho a nevypne. Vybíja sa tak baterka a zakaždým ho musím vypnúť odpojením baterky. Lezie to na nervy, už 3 servisy mi nepovedali čo je s tým, každý mi len doporučil niečo vymeniť. Menené boli senzory teploty motora, žiadna zmena. Neviete poradiť, nestretol sa už niekto s tým? Po tom všetkom si myslím, že to bude len nejaká banálna chyba. Napadla mi diagnostika, či nepomôže nejaký reset alebo niečo podobné.

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

benzín nebo nafta. Je tam relátko před chladičem . Dole pod chladičem je ele. vedení,asi bude někde prodřený kablík který se spojuje a spíná to relátko. Ale chce to připojit na dia a zapnout větrák přes počítač.Na dia jsi auto měl připojený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sahara , cize ventilator chladica vody sa spusta pri prehriati , pri pouzity klimy , pri regeneracii ....

ak je pocas jazdy v klude a az pri vypnuty motoru sa spusti , je problem cisto teoreticky v kabelazi , bitron by tam uz nemal byt....

diag napovie viac no nie u toho , kto ju pouziva ako citacku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...