Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz - šroub kola


MJSytic

Recommended Posts

Zdar, je to fakt trapný se ptát, ja vím, ale přecejen ...

Včera jsem byl přezouvat na zimáky a během sundavání zadního levýho kola mi typan říká, že jeden šroub není utáhlej. Říkám, tééé divný. Tak mě napadlo, že asi u Vašendovců před 14ti dny, když mi dělali brzdy, tak to asi zapoměli dotáhnout... No když ho vyšrouboval, tak zjistil, že má totál ztrhlej závit, proto nebyl utaženej - protáčel se.

Tudíš potřebuju nový šroub. Mám tam zatím narvanej šroub co mám k trónům, ale téé jen nouzovka ...

Asi bude nejlepší koupit ho u pažouta, že? Nemáte někdo přehled o ceně? Vím, že byc se měl zeptat přímo u pažouta, ale jsem teď na školení a nikam se nedostanu. DÍKY;)

P.S. Jen nechápu, že mi to Vašendovci neřekli. Možná zapoměli - mají tam fofr. Nebo se na ten zadek vykašlali, ale tomu sám nevěřím:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, já to vůbec nemyslel tak, že si ztěžuju na Vašendovce. Asi sem to neměl vůbec psát - šroub už mám. Kámoš mi ho vyzvednul u Pežotu. Stál 70Kč. Sakra, mohl jsem ušetřit jednu strafku :D

Rebik, jak přední brzdy? Dy? jsme se domlouvali, že se mrknete jestli je to celkově OK?:aut Když jsem auto přebíral, tak jsem se ještě na to ptal, jak je na tom ten zadek a neříkal si nic o tom: \"Na zadek jsme se vůbec nedívali ...\" Jen si říkal, že zadek je OK, že je sice jetější, ale že to ještě vydží. Proto jsem myslel, že jste to měli sundaný.

Ale to je fuk. Asi jsem tě špatně pochopil.

Já jsem spokojenej a nikoho nechi obviňovat. (Kdybych chtěl, tak to vyřeším osobně a ne přes web!) Brzdí to parádně :super a wo tom to je :mrk

Díky

Ještě se chci zeptat, když tě tady mám na příjmu, na kolik by mě vyšla u vás výměna ele. šíbru? Že bych si koupil u pežota ten novej mechanismus a dal to vám :D Nechce se mi v tom hrabat, je to :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jo, já se jenom kouknul na zakázku a tam byl jen materiál na předek. Když to utahuješ pistolí, může se teoreticky stát, že se neprotočí ten šroub hned, ta pistole má sílu a nemůžeš na ní \"stát\", takže pokud si detailně neprohlídneš ten šroub ......

Na šíbr se musíme domluvit osobně¨, nikdy jsme to nedělali a je otázka, zda věci znalejší mechanik v Peugeotu nebude rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je jako fakt v poho ;) Jak říkám, já jsem spokojenej, nadmíru :D

Hmm, takže říkáš, že taky existuje něco, co jste na pažoutu neopravovali, jóóó :o:D

No já ten šíbr budu řešit přes zimu, abych to měl na jaro připravený, takže zatím děkuju za info. Měl jsem to už rozebraný a je to fakt \"vražda\" to rozebírat. Bude záležet kolik si ten \"věci znalejší mechanik v Peugeotu\" řekne :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...