Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

velká hlučnost


Mick84

Recommended Posts

Zdravím všechny,

 koupil jsem si Peugeot Partner 1,6 HDi 55kw Totem. před ním jsem jezdil v Berlingu 1,9D

Mám ho jako osobní auto, ne jako pracanta :)

Je to mé první auto s turbem takže nemám žádné zkušenosti, při vyšší rychlosti kolem a přes 100km/h a výše je auto dost hlučné, je to jako výrazné hučení, nedokážu to přesně popsat, jako by rychlé proudění vzduchu, ani nevím odkud to přesně vychází :nevim Napřed jsem si říkal že to je asi normální pro HDI motory, ale teď nevím nevím. :myslim

Nemáte někdo podobné zkušenosti?

Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš na střeše zahrádku (příčníky)?

Když jsme koupili Berlingo, měl jsem na střeše příčníky a pár dnech ježdění jsem je musel sundat. Od určité rychlosti dělalo proudění vzduch kolem nich strašnej kravál a zvlášť při staženém okénku to bylo dost slyšet a vadilo mi to. A to jsou příčníky originál Citroen.

post-27989-0-54241600-1428065657_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš na střeše zahrádku (příčníky)?

Když jsme koupili Berlingo, měl jsem na střeše příčníky a pár dnech ježdění jsem je musel sundat. Od určité rychlosti dělalo proudění vzduch kolem nich strašnej kravál a zvlášť při staženém okénku to bylo dost slyšet a vadilo mi to. A to jsou příčníky originál Citroen.

attachicon.gif20140618_184706.jpg

 Ne, nemám zahrádku ani příčníky na střeše, takže tím to nebude :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud ten hluk není nějaký technický problém, tak bych řekl, že je to tím, že máš v podstatě holátko. Už jenom ten výkon 55kW . . . . prostě tam nemáš odhlučnění, které třeba to Berlingo mělo. U mě - také 55kW je víc slyšet motor a proudění vzduchu kolem budky. Ze začátku jsem to chtěl řešit, ale nechal jsem to koňovi. Motory HDi jsou jinak docela tiché. Ale samozřejmě za předpokladu, že je vše technicky ok.

Ještě mě napadají třeba vadná ložiska-ko. To umí také pěkně hučet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...