Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastartuje a hned zdechne, 2,0 hdi, 88kW


jacil

Recommended Posts

Přátelé, prosím o radu, máte-li někdo podobnou zkušenost.

Auto už je pár měsíců odstavené, už je ve třetím servisu a stále nikdo neví, co s tím může být...

Motor (typ RHK) naskočí, ale hned zdechne. Ze začátku to po několika pokusech nastartovalo a normálně běželo. Nikdy to nespalo do nouzového režimu, za jízdy úplně v pohodě.

Teď už ale nenastartuje vůbec.

Na diagnostice neukazuje žádnou chybu. Už zkusili vyměnit ( a zase vrátili): řídící jednotku motoru, BSI, vstřiky, palivové čerpadlo, proměřili komplet kabeláž a stále nic.

 

Nenajde se v okolí Brna někdo, kdo by na to mrknul?

 

Díky

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měĺ jsem to stejný. Resetoval jsem jednotku, pak ji zbláznil nekolikerým odpojením baterie a vyměnil baterku v klíčku. Myslím že byl kouslej imobilizér. Teď už dva roky jako víno. Ale ještě bych mrknul na kabeláž. Vždycky to je totiž nakonec totální prkotina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika nebyla original...

Kabelaz kontrolovali komplet...
Diky za info, zni to zajimave. Ze to bude prkotina, to je mi jasne, jen na ni prijit:-) Mechaniku zvladam, ale jak jde o elektriku, jsem zacatecnik...

 

Diky!

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je dost zaujimave , ze vedia vymenit ecu , bsi , kus za kus sparovat s autom , nepokazit km, naucit imno......atd

ale napojit sa na merane hodnoty a zistit udaje v com je problem pri startovani....je mi ozaj cudne....

Taky mi to moc nesedi. Vse co menil neni jen prehodit kus za kus, vse se musi nastavit... A udelat live test nedokaze... Podle me ani jedno neudelal spravne(nesparoval), doufam ze se pletu. Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...