Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Zdravím,

 

protože jsem k nové 407 dostal jen jeden vystřelovák, chtěl bych si udělat druhý klíč. Trošku jsem hledal tady na fóru a někdo doporučil ekluce.eu. Našel jsem si tam http://www.ekluce.sk/sk/kluce-s-elektronikou/726-peugeot-3-tlacitkovy-434mhz-s-immo-chipom.html, ale ani prodejce neví, jestli tam bude možnost nakofigurovat dálka (immo chip je prý stejný model ID46).

 

Můžete mi někdo poradit, jestli dálka u mého starého klíče (viz. obrázky) a u tohoto nového je stejná?

 

Díky!

post-34652-0-88664000-1428000286_thumb.j

post-34652-0-60175700-1428000292_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FREKVENCE DÁLKOVÉHO OVLADAČE ZAMYKÁNÍ 433,92 MHZ HETERODYN ,toto je výpis z charakteristiky origo klúča ,nakódovať budeš musieť immo k čomu ti bude potrebná kartička s Kódom respektíve samotný kód a dialku synchronizovať.Ako píšem ,ja v tom problém nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten novější jsem si vybral sám, protože se mi mnohem více líbí.. :) Předpokládám, že když nemám kódovací kartu (auto z exekuční aukce), tak mi novou vystaví v Peugeotu, že?

 

P.S. Asi jsem slepý, ale nikde v tom odkazu nevidím návod na identifikaci klíče, pouze videonávod na jeho demontáž.. Kde to vidíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po otvorení klúča čiže vysunutí planžety je v tej drážke uvedené nejaké číslo .

Vhodné pre všetky automobily  Peugeot a  Citroen  modelu kľúča 0536  
Kde môžem spoznať správny model môjho autokľúča ?
 1. Vyklopte čepeľ kľúča a v jeho lôžku je uvedený typ diaľkového ovládača.  ( POZRI FOTOGRAFIE )  Poznámka:
 Existujú dva modely kľúčov Typ: 0523 a Typ:0536   Diagnostické zariadenie :  (PPS2000 Tento kľúč má 2 typy planžiet (a, b, ).Vyberte podľa fotografie, ktorú potrebujete a v objednávke to zapíšte do poznámky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 roky později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...