Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 2.0HDI RHR ko. motor


candee

Recommended Posts

a kde by se v něm vzala voda a rez? Máš s tím zkušenosti? z regálu asi bude.Ráno tam dám ihned staré tohle zkusím vrátit a budu se modlit aby  aby to bylo v pohodě a třeba že jako třeba ještě nenasálo naftu a nefrklo to teda do tý lišty protože v pondělí máme jet do chorvatska a tohle by byl pruse... na rozvod.

Cesta do pekla je dlážděná dobrými umysly,že sem se na to nevyprd.

Když to nechytne se starým čerpadlemnebo pujde nějak divně tak co stím?Vyndat lištu a vstřiky a nechat někde vyčistit?

 

Edit:

tak jsem odpojil přepad a vysokotlaký výstup a startoval,z čerpadla nic nešlo tak nebylo natažené naftou tak se snad do lišty a vstřiku nic nenatlačilo,pro jistotu jsem odpojil trubku na vstřiku a obraceně  vyfoukl z trubky naftu aby se pro jistotu pročistila zbytkem nafty z lišty,vyměnil čerpadlo a jdu zkusit startovat.

To málo jete čerpadlo je dobré vrátit,nebo jde nějak pročistit že by se dalo použít?

 

Edit2:

Uf tak v pohodě,auto běží na staré čerpadlo a dovolená je zachráněná.

Jde tedy nějak vyčistit čerpadlo co bylo v regále abych se nemusel bát ho tam dát? 

Straki uměl bys ho vyčistit aby se dalo použít bez pozdějších problému?

Upraveno uživatelem cimrosek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

No, to jste mě nepotěšili. Měnili mi taky ten mezikus mezi vačkou a čerpadlem, v Peugeotu si za to vzali přesně 5002 kč (mlátilo to). Teď (po 1000km) je zase z motoru slyšet nějaké cvakání nebo mlaskání, ale ještě živím naději, že to je od řemenů. Měnit čerpadlo, to by bylo fakt k vzteku. Než mi to měnili, mlátilo to i při zvýšeném volnoběhu (asi od 1700 otáček) i při brždění motorem. Teď je to zatím slyšet jen při brždění motorem.

 

Můžu se zeptat, jak někdo psal, že měl piliny v čerpadle, to s tím souviselo? Zadřené čerpadlo vymačkalo mezikus, nebo vymačkaný mezikus nějak zničil čerpadlo? Nebo to byla souhra náhod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 2 roky později...
  • O 1 rok později...
V 2. 4. 2015 at 21:01, straki007 napsal:

Nekolikrat jsem toto spravoval.

Cena do 15 000,-

Vacka mezikus ventily vahadla..........

Proc motor proboha???

Ahoj mám prosbu taky mně skočilo RHR v P807 jde vyndat na autě pouze hlava nebo musí motor celý ven? Nějaké figle a tahy? Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...