Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 2.0HDI RHR ko. motor


candee

Recommended Posts

mal nabehane nieco cez 200 000, dlhe trate som robil, pred tromi mesiacmi som menil komplet rozvody a pumpu , rozvody ostali cele ,aj remen nebol preskoceny, , nooo ak si to spocitam ze potrebujem vacku ventily,vahadla cerpadlo, ,a ostatne malickosti, tak lacnejsie asi vyjde cely motor kupit,, 

PS: su tam aj piliny z toho cerpadla, takze to bude asi aj vo vstrekoch. ,,noo pohroma,  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze sa miesam do temy, motor mi dost klepe, bol nanom napojeny tuning box minimalne 20tis km (fungoval, naozaj), zotrvacnik je jednohmota, s tym boxom sa stym nedalo jazdit, strasne to triaslo celym autom, teraz je to lepsie ... Jazdit stym nedokazem za menej ako 6.5 litra na 100, do prace to mam skoro 30km takze kratke trasy to niesu. Dnes som odpojil vahu vzduchu, jazdilo to stale tak isto a po stvrtom nastartovani vypisalo anipolution fault. chybu som vymazal, vahu zapojil. Vstreky ukazuju 1- 0.8% 2- 0% 3- 3% 4-0% Turbo piska ale ide ako ma. motor ma 167tis km, rozvody nemenene. Vyriesi sa ta spotreba rozvodmi, vahou vzduchu a tym medzikusom by sa vyriesil ten hluk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti co maji 2.0hdi 100kw  rhr v 407mě tak píšou spotřebu 5,5-6,5 litru kombinovanou,někteří že i v zimě se nedostanou přes 6,5l ale tomu nevěřím :)   jestli nekecaji tak by to mělo jít dolu.

 

Ale rozvody ti spotřebu nesníží,váha vzduchu jo ale to bys ji musel mít špatnou, koukni spíš na fap filter a egr ventil,a kup si tec2000 diesel  a napoj to na svuj okruh,nelij to do nádrže, jestli to pomůže mělo by to pročistit vstřiky,čerpadlo atd

 

Ale jestli jedeš ekonomicky podle předpisu do práce tak by spotřeba měla jít určitě dolu,když 1.6hdi v 407mě v létě dokáže 15km trasu za 4 litry podle předpisu ale 16ky kola

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :) k teme-mne rozvody ostali komplet cele ,a z remenice vacky strhlo aj kolik zaistovaci,  cerpadlo rozmlatene, same piliny , urcite budu aj vstreky zle,ventily su ko a podobne, mna to pocitam vyjde na 1000 eur,,takze ak mate RHR motory radim to dat vymenit,, A aby som netrhal partiu mam 2,0hdi 100kw automat, aaa spotreba 6 litrov(dlhe trate):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...