Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12. sraz - video


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Aluška

No, čím to asi bude??:myslim:D:papa

Schovávala jsi se před objektivem? :D

Já se neschovávala, ale asi jsem byla zrovna tam, kde ten objektiv nebyl:myslim. Z toho plyne, že se příště musím vyskytovat vždycky tam, kde budeš ty. :D:D:D

[upravil dne 14/11/05 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

tak sice pozdě, ale přece...mám hotový svoje video z Kostelce...problém je, že to má asi 400 MB (9 minut) a nemám nástroj ani chu? to ještě víc zmenšit (zato to má dvd rozlišení), takže poslat to můžu tak max přes icq nebo DC++ a stejně by to zabralo aspoň 1 den...okolňákům to můžu smahnout na CD a kdyžtak by to mohl někdo z nich vzít na klouzání...a jestli to pak někdo ještě zmenší a vystaví někde na stáhnutí to je mi už vcelku jedno...tak se kdyžtak někdo ozvěte

:papa:papa

[upravil dne 24/1/06 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

tak sice pozdě, ale přece...mám hotový svoje video z Kostelce...problém je, že to má asi 400 MB (9 minut) a nemám nástroj ani chu? to ještě víc zmenšit (zato to má dvd rozlišení), takže poslat to můžu tak max přes icq nebo DC++ a stejně by to zabralo aspoň 1 den...okolňákům to můžu smahnout na CD a kdyžtak by to mohl někdo z nich vzít na klouzání...a jestli to pak někdo ještě zmenší a vystaví někde na stáhnutí to je mi už vcelku jedno...tak se kdyžtak někdo ozvěte

:papa:papa

[upravil dne 24/1/06 Tommy306]

Co takhle www.uschovna.cz ? Já tam jednou nahrál asi 700 MB rozdělených asi na čtyři části a pak si to kámoš vyzvedl. Sice tam píšou maximálně 10MB, ale asi by to šlo. Nebo to někam nahraj a mi si to stáhnem. Vždy? SP2 na WinXP jsem stahoval asi 20 minut, a to měl okolo 260 MB... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Co takhle www.uschovna.cz ? Já tam jednou nahrál asi 700 MB rozdělených asi na čtyři části a pak si to kámoš vyzvedl. Sice tam píšou maximálně 10MB, ale asi by to šlo. Nebo to někam nahraj a mi si to stáhnem. Vždy? SP2 na WinXP jsem stahoval asi 20 minut, a to měl okolo 260 MB... :D

Na uschovnu to nahraješ a po vyzvednutí (prvním, komu se to povede) jsou soubory smazány. Vhodnější je použít server, na kterým jsem vystavil video já. Tam to je tak dlouho, dokud si to někdo stahuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...