Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pískáni od přední nápravy


Lukaydo 407

Recommended Posts

Teď když se oteplilo, tak mě auto taky začalo vrzat. Přijde mi to jako nějaká guma, zkusím prostříkat ty stabilizátory silikonem. V zimě to nedělalo, teď když jedu pomalu a auto propruží, tak to jakoby vrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute tak jsem ty přední brzdy rozebral ocelovym kartačem jsem bordel odstranil ze třmenu moc tam toho nebylo,kotouče jsem brusným papírem zdrsnil trochu a lihem očistil, potom sprejem na brzdy odmastil, na destičkach jsem  mírně srazil hrany,na stul jsem dal brusný papír a destičky jsem párkrát přejel ! tohle je asi důležité!-potom jsem měděnou pastou zadek destiček máznul na styčné místa-i na ten plech co je na destičce.

 

Udělal jsem tak obě strany-destičky i kotouče vypadaly jako nové měli najeto tak cca 7tisic km.

 

A už to konečně nepískáááááá,takže můj problém je vyřešen :super,minulou sobotu jsem dělal zadní brzdy ale ty to nedělaly.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to asi dělají tlumiče. Včera jsem auto částečně zvedl a prostříkal silikonovým olejem všechny gumu, silentbloky co jsem viděl. Trochu se to zlepšilo, ale pořád to vrže, i když míň. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě jsou to určitě tlumiče. Když auto propružím na místě, tak to vrže. Zajímavý je, že až do minulého týdne to nevrzalo, celou zimu nic. Neví někdo, jestli tomu lze nějak pomoct? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si si istý tlmičmi,pozri, či na nich ni sú odtrhnuté silenbloky.Mne ale vŕzgala zadná náprava,tiež pri prepružení a boli to práve tie spomínané gumené uloženia stabilizátora.Zdemontoval som ich (jedna skrutka na 18 kľúč,dva torxy),vyčistil od prachu,prestrekol silikoń.olejom,zložil a vŕzganie prestalo.To už som ale písal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si si istý tlmičmi,pozri, či na nich ni sú odtrhnuté silenbloky.Mne ale vŕzgala zadná náprava,tiež pri prepružení a boli to práve tie spomínané gumené uloženia stabilizátora.Zdemontoval som ich (jedna skrutka na 18 kľúč,dva torxy),vyčistil od prachu,prestrekol silikoń.olejom,zložil a vŕzganie prestalo.To už som ale písal.

Díky za tip, vrže jen zadek. Zkusím mrknout i na ty stabilizátory, sice su nemehlo, ale pokusím se. Díky moc. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...