Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pískáni od přední nápravy


Lukaydo 407

Recommended Posts

čaute už několik dnu mí něco píská na přední nápravě pří pomalejší rychlosti do 30km\h např dojíždění křižovatky dělá to na neutral i rychlost brzdy to nedělajÍ a když auto stojí tak to taky nepíská,prý se někde něco promaže nápravě a už je klid,už nám to jednou dělali na 407mě v peugeotu ale nechtěli říct co promazali ale zvedli auto a za 5 minut to měli hotové,rád bych to promazal sám než jim platit,předtím to bylo dělané v záruce zdarma

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stabilizační  tyčku jsem měnil i čep spodní ale jen na pravé straně na levé to bylo ok,to uložení stabilizátoru najdu kde :myslim  tohle si myslel ? http://www.autodily-cardo.cz/podvozek/stabilizator-ulozeni/

 

Kola jsem měl sundane a mezi deskou a kotoučem špina není brzdy jsou nové najeto  maji cca 5 tisic km

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno.To gumené uloženie niekedy hrozne píska,vŕzga a vydáva všelijaké pazvuky.Aby si to vylúčil strekni gumu v mieste styku s tyčou stabilizátora silikónovým olejom.Nepoužívaj žiadne prípravky typu multifunkčný spray ,rozpúšťač hrdze,ani obyčajný olej.Mohlo by to naleptať gumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S konkorom  by som na gumu nešiel.Použi ten druhý -silikónový olej.Využiješ ho aj inde.Ak naozaj pískajú gumy stabilizátora,aj tak by som ich potom vymenil.U mňa na zadnej náprave pískali a vŕzgali hrozne najmä pri prejazde priečnych nerovností a v zákrutách.Možno ale píska niečo iné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dopadl jsem tak že to je furt stejné vše prostříkane a níc dělal jsem to wurth silokon olej,dělá to při pomalejší jizdě do tech 30km pak už to asi tak nejde slyšet,měl jsem i rozebrane zadni brzdy komplet promazane odmaštěné,hrany na deska i kotouč obroušené ale bez vysledku tohle jsem dělal kvuli toho že když jsem zatahl ručku když to pískalo tak to přestalo -ale brzdama to není jestli tam je uložení,nějake ložisko co píska nevím kdybych aspon věděl jestli to jde od predku nebo zadku nějak to nejde poznat,rozeberu ještě přední brzdy a uvidím ale ty maj najeto jen 5tisic km,a zadní ložiska nehučí tak ty budou ok a přední asi taky,

 

Je to dost otravné píská to nepravidelně jak vlak a dělá to hlavně když zatáčím mirně :(

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme na tom asi tak nějak stejně, akorát mi to jde od předního levýho kola, ale ložiska jsou taky tichý, žádnej humbuk tam od ničeho nejde, jen to píská při pomalé jízdě rovně nebo zatáčení do leva... 

A píská hlavně když je teplo, tak 20 stupňů a víc, v zimě je ticho. :myslim

Třeba teď při hledání místa na parkovišti o mě ví všichni v okolí a je to dost na prd  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já bych řekl že to dělají brzdy, taky jsem se s tím kdysi potýkal. Většinou to právě dělá po zahřátí a při zatáčení v malé rychlosti.

Co s tím je otázka, někdy pomůžou jiné destičky nebo jemné zdrsnění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem tak že to je furt stejné vše prostříkane a níc dělal jsem to wurth silokon olej,dělá to při pomalejší jizdě do tech 30km pak už to asi tak nejde slyšet,měl jsem i rozebrane zadni brzdy komplet promazane odmaštěné,hrany na deska i kotouč obroušené ale bez vysledku tohle jsem dělal kvuli toho že když jsem zatahl ručku když to pískalo tak to přestalo -ale brzdama to není jestli tam je uložení,nějake ložisko co píska nevím kdybych aspon věděl jestli to jde od predku nebo zadku nějak to nejde poznat,rozeberu ještě přední brzdy a uvidím ale ty maj najeto jen 5tisic km,a zadní ložiska nehučí tak ty budou ok a přední asi taky,

 

Je to dost otravné píská to nepravidelně jak vlak a dělá to hlavně když zatáčím mirně :(

Pozri ešte na lanká ručnej brzdy.Tie bovdeny idú cez také plastové vodiace krúžky a v mieste styku sa to o seba trie a vŕzga,príp to môže šuchať niekde o karosériu,alebo nádrž.Tiež mi to sem tam vrzlo až do doby,kým so na to nenastrčil kúsky hadice.Odvtedy je kľud.Keď si striekal tie gumené uloženia stabilizátora,uvolnil si tie objímky ktoré ich zvierajú ?Nech to tam zatečie.Chce to pevné nervy. :D .Inak vŕzgal mi aj plast na pravej strane v kufri :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já bych řekl že to dělají brzdy, taky jsem se s tím kdysi potýkal. Většinou to právě dělá po zahřátí a při zatáčení v malé rychlosti.

Co s tím je otázka, někdy pomůžou jiné destičky nebo jemné zdrsnění. 

Já bych taky řekl, že to dělají brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...