Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Filmování ve firmě - ochrana osobních údajů


Šalda

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem se dnes, když mám volno, dozvěděl, že mě budou zítra natáčet v práci, pro prezentaci ohledně expedice strojů. Mohu nějak protestovat nebo má na tohle firma prostě právo?

Já jen ať vím co jim zítra říct. Moc se mě nelíbí že bych pak někde měl být vysílanej třeba na veletrhu a podobně. Ale asi mám smůlu, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se z toho u nas vyvlekl nutnosti jít zařizovat něco do konstrukce, pak byla svačina a vzápětí oběd. Taky jsem se na to necítil. Ale z videa na autosalon do Frankfurtu už to nešlo. Tam jsem ještě musel ucastniky do Paky na novou halu odvézt včetně sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šalda, vezmi to z té druhé stránky! Na veletrzích jsou pěkný ženský a je na co koukat :super .

Co se týká právního hlediska, tak v tomto moc zákon neřeší. Něco jiného by bylo, kdyby Tě fotili (natáčeli) samotného na ulici. Né už v davu.  

Vez mi si tričko P-C a uvidíš, jak bude na záběru podle zákona o reklamě logo P-C nečitelnés06.png.

Ber to tedy z té pozitivní stránky ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Pokud to vezmu z vlastní zkušenosti, když se točilo u nás v práci a pro naši potřebu tak jsem nic neříkal. Ale přišla firma že si chce něco natočit,tak jsem  řekl že nechci. Ponechal jsem tam ředitele s danou společností a neudělali nic, holt jsem nechtěl býti někde v televizi., a nic jsem z toho neměl.Řekl jsem že mám jinou práci a ne jen se s nimi vybavovat.

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...