Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukazatel paliva


Šiny

Recommended Posts

Zdravim, v sobotu si privezu 307 1.6 benzin. Auto bylo pred nekolika lety na boku, oprava pres 100 000kc. Neco je, ale spatne s ukazatelem paliva. Ukazuje jak chce. "Sezere" treba celou nadrz za 30 min jizdy :-D . kdyz se potom vypne a zapnr klicek je to treba na pulce, kdyz se natankuje plna tak rucicka je jednou az za stupnici a jednou zase presne na plny. Hladovy oko funguje jak ma. Palubak to nema. Zajimame po cem jit jako prvni, jestli vymenit budiky (mohlo by to souviset s tim ze je praskle plexi? Jestli treba ranou se ten budil nezblaznil :-D )nebo neco s plovakem v nadrzi.

Omluvte chyby pisi z mobilu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Plovák v nádrži to nebude. Mně to dělá to samé ale počítač pořád měří správně. Takže plovák to asi nebude. Spíš nějaký studený spoj v budíku nebo cestou.

Nevím jak to vyřešit a zatím to ignoruju. Mně se ručička paliva umí  otočit dokola o 360 stupňů. Mám 307 2.0 diesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

>Andrea666: Měl jsem podobný problém. Kontrolka fungovala normálně, ale ručička palivoměru ukazovala nesmysly. Závada byla v povoleném uzemnění budíku palivoměru, konkrétně povolená jistící matice od budíku skrz DPS přístrojové desky. Stačilo očistit styčné plochy od oxidace a dotáhnout spojovací prvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...