Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koloběžky pro děti


Péťa

Recommended Posts

Rád bych mým dvojčatům (klukům) k desátým narozeninám koupil koloběžky. Hlavní impuls byla věrnostní akce v Marku, kde nabízeli tuhle, ale už ji nemají v nabídce a místo ní dali docela "sračku".

 

Nemáte tip někdo na jiný slušný model? Nemusí být závodní, ale zase žádná hrůza. Ta Sulov za 1.200,-- mi připadla jako laikovi výborná. Nebráním se ani konkrétním nabídkám (třeba "Mám obchod s koloběžkami, nabízím...", nebo "Po mých dětech mi doma zbyly dvě super koloběžky v 1A stavu...") :D Nemusí být nové, ale protože zase žádné rezaté mrchy, které by potřebovaly celolak ;)

 

Nepřekročitelnou podmínkou je, že musí být dvě stejné (mohou se lišit barvou).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto, my mame od Yedoo konkretne Yedoo City New a jsme spokojeni, myslim si ze pro kluky by byla dostacujici - nevyrostou z ni. Pak jeste velmi kvalitni jsou kolobrndy Kostka, ale byvaji drazsi. Yedoo je cenove dostupnejsi a kvalita je velmi dobra.

Foto z vyletu se psy :-) delaji je v nekolika barvach.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11041823_781414851941830_8635510742163236415_n.jpg?oh=7f7706668dbee0b66581eb5f8c8b2f2a&oe=55A04652&__gda__=1436929080_beadca51deafc1252a50b4a1a1f9e971

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Jo, koloběžky se koupily a zase prodaly :) Naštěstí docela slušně.

Poznatek, který jsem v té době neřešil je, že stupátko musí být co nejníže u terénu, jinak se děsně nadřeš.

Teď mají tyhle (jen bílou) a osvědčily se mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...